Twitter testuje novou možnost „Články“

Twitter se již dlouhou dobu snaží najít nejlepší způsob, jak umožnit lidem sdílet v aplikaci obsáhlejší komentáře a myšlenky, což už mnoho lidí dělá tak, že do svých tweetů přidávají snímky obrazovky s poznámkami.

V roce 2016, když pak CEO Twitteru Jack Dorsey vysvětlil, že společnost zvažovala potenciální možnosti, jak umožnit delší příspěvky v rámci tweetů (což nakonec vedlo k rozšíření délky tweetu na 280 znaků), použil snímek obrazovky s textem ke sdělení své logiky.

Twitter od té doby jako alternativu přidal „vlákna“ a zároveň zakoupil informační platformu Revue a nyní vyzývá uživatele, aby si ji vyzkoušeli, pokud chtějí zveřejňovat delší textové aktualizace.

V současné době Twitter pracuje na nové možnosti nazvané „Články“, která, jak se zdá, poskytuje prostředek k vytváření blogových příspěvků v aplikaci, které by pak mohly být v nějaké formě sdíleny prostřednictvím tweetu.

Jak přesně by to fungovalo, není jasné, ale rozhodně je to něco, co Twitter vyvíjí.

Někteří poznamenali, že to bude pravděpodobně možnost Twitter Blue, nebo to tak alespoň začne, že platící uživatelé budou moci vytvářet dlouhé příspěvky, které pak mohou sdílet v aplikaci. Skutečná užitečnost samozřejmě spočívá v detailech toho, jak to funguje a jak Twitter bude tyto delší příspěvky prezentovat v aplikaci.

Dostane se to do zpravodaje Revue? Budou tyto příspěvky pouze na vašem profilu a tvůrci pak budou moci sdílet ukázku ve svých tweetech a odkazovat uživatele zpět na celý text? A pokud ano, bude mít cenu přivádět návštěvnost z doporučení na dlouhé příspěvky na Twitteru, když je místo toho můžete přesměrovat zpět na svůj vlastní web?

Opět platí, že skutečná hodnota bude v tom, jak to skutečně funguje, ale je zajímavé poznamenat, že Twitter neopustil myšlenku delšího textu v tweetech.

Možná je nový CEO Twitteru Parag Agrawal fanouškem tohoto konceptu, a proto se vrací.

Zdroj: socialmediatoday.com

Zdroj: SOCIAL MEDIA NETWORK NEWS

Napsat komentář

Generated by Feedzy