Společnost Tive získala investici 12 milionů dolarů

Tive Trackers

Společnost Tive oznámila, že získala finanční investici 12 milionů dolarů (v rámci takzvaného financování série A), a to od fondů RRE Ventures a Two Sigma Ventures. Kromě těchto dvou fondů se do této investice zapojili také stávající investoři NextView Ventures, Hyperplane Ventures, One Way Ventures, Fathom Ventures a další noví investoři. Tato nová investice pomůže firmě Tive k urychlení růstu a pomůže zavést další inovace do analytiky, upozornění a sledování zásilek.

Sledování zásilek je velice komplikovaný, nespolehlivý a drahý proces. Firma Tive se to snaží změnit a nabízí analytické údaje a data z celého dodavatelského řetězce v reálném čase, včetně informací o přesné lokalizaci zásilky a přepravních podmínek, jako jsou například teplota, informace o manipulaci se zásilkou, vlhkosti nebo vystavení zásilky povětrnostním vlivům či světlu. Firma Tive jako první společnost v oboru představila systém sledování zásilek, který je připraven již na použití v 5G sítích a který trh přijal s kladnými ohlasy a velkým zájmem. Neustále roste počet nových zákazníků, kteří tento systém využívají, a meziroční růst tržeb dosahuje 570 %. Poptávka je tažena zejména díky tomu, že se jedná o první sledovač zásilek, který nevyužívá lithiové baterie a rozptyluje tak obavy trhu kolem bezpečnosti a environmentálních dopadů lithiových baterií.

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »