Schülke vybrala LCG New Media

Octenisept Schülke

Vlajkovou lodí pro spotřebitelský trh společnosti Schülke CZ zaměřené především na výrobu a distribuci dezinfekčních prostředků je značka Octenisept. O její propagaci se nově bude starat digitální fullservisová agentura LCG New Media. Agentura bude pro Octenisept zajišťovat veškeré služby spojené s online kampaněmi a prezentací na sociálních sítích.

„Pro celkovou koncepci uvedení produktu na trh jsme hledali partnera pro marketing. Vybrali jsme si LCG New Media na základě jejich zkušeností z oboru a komplexnímu přístupu,“ řekla Viktorie Procházková, Commercial Operational Director Schülke CZ.

Schülke & Mayr GmbH je mezinárodním lídrem v oblasti hygieny, prevence infekcí a chemické konzervace. Prostřednictvím svých produktů chrání objekty před infekcemi a mikrobiální kontaminací. Historie společnosti sahá až do roku 1889. Hlavním zaměřením firmy je výroba a prodej dezinfekčních prostředků určených do zdravotnictví, oblasti chovu zvířat a potravinářského průmyslu. Unikátním přípravkem v portfoliu je Octenisept. Jedná se o dezinfekční lék, který byl vyhodnocen jako natolik bezpečný a šetrný, že může být používán dokonce jako antiseptikum pro předčasně narozené děti. Na českém trhu se prodává celkem pět různých velikostí balení tohoto přípravku ve formě kožního spreje a roztoku. Se stejnou účinnou látkou jsou na trhu také další přípravky ve formě ústní vody, gelů, roztoku na čištění ran a mycích přípravků na tělo a vlasy.

Napsat komentář