Novým obchodním ředitelem společnosti Thein Security se stal Jiří Mrózek

Thein Security vítá nového člena svého týmu Jiřího Mrózka, který obsadil pozici obchodního ředitele. Od svého předchůdce převezme koordinaci obchodních a realizačních aktivit společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráci na marketingových aktivitách. Na starosti bude mít také zpracovávání analýz prodeje, people management či zodpovědnost za obchodní výsledky spolu s celkovou reprezentací společnosti.

Vhodnou volbou se stal díky svým mnohaletým obchodním a řídícím zkušenostem. Jiří Mrózek svou kariéru odstartoval v českém telekomunikačním prostředí již v roce 2003, kdy z pozice Key Account Managera pečujícího o nejvýznamnější klienty tehdejšího mobilního operátora Eurotel vyrostl až na pozici Sales Managera sfúzované společnosti Telefónica O2. Další cennou profesní i osobní zkušeností pak byl přestup do společnosti Vodafone, kde měl za úkol definovat nový trh B2B, strategii vstupu na tento trh a postavit, řídit a rozvíjet nový dedikovaný expertní sales tým. Z pozice ředitele SME & Corporate segmentu se tak podílel na transformaci společnosti Vodafone na respektovaného konvergentního operátora s plně konkurenceschopnou propozicí pro každého firemního klienta.

Zkušenosti s prodejem a péčí o B2B klienty dále využil a rozvinul ve společnosti Samsung Electronics, kde byl lídrem týmu zodpovědného za transformaci tradičního retail obchodního modelu na model obsluhy firem a korporátních klientů, včetně dedikované produktové propozice.

V dalších společnostech, jako byly MAPO Group, CK FISCHER či Swiss Life Select, pak na vedoucích pozicích dále zlepšoval své obchodní i řídící know-how s jasným příklonem k nastavování, řízení a rozvoji sales týmů, business strategiím, poradenství a konzultačnímu prodeji.

V Thein Security ho čeká nová kariérní výzva v podobě vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání, implementace KPI pro tým či hledání obchodních synergií ve skupině. Své dosavadní schopnosti v novém prostředí jistě využije, také jako mnohé další získá v rámci osobního rozvoje.

“Cítím velkou čest a radost, že se připojuji k týmu Thein Security jako její obchodní ředitel. Jsem připraven čelit výzvám a hledat nové obchodní příležitosti pro naši společnost, které ji dovedou k růstu, úspěchu a posílení pozice na B2B trhu kybernetické bezpečnosti,” řekl o svém nástupu Jiří Mrózek.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Napsat komentář

Generated by Feedzy