Equa bank vzrostl trojnásobně konsolidovaný zisk

Konsolidovaný zisk Equa bank

Equa bank má za sebou další úspěšný rok. Dynamicky rostla ve všech oblastech podnikání a koncem roku vykázala čistý konsolidovaný zisk ve výši 372 milionů korun, což představuje v meziročním srovnání trojnásobný nárůst. Růst bilanční sumy pokračoval dvojciferným tempem, meziročně vzrostla celková aktiva o 11 % a dosáhla téměř 56 miliard korun. Počet klientů se zvýšil o 20 % a koncem roku banka obsluhovala 367 tisíc klientů. Objem vkladů a úvěrů se zvýšil o 9 %. Nejvyšším tempem přitom rostly spotřebitelské půjčky, jejich objem vzrostl v meziročním srovnání o 25 %.

K 31. prosinci 2018 se zvýšila bilanční suma Equa bank v meziročním srovnání o 11 % na téměř 56 miliard korun. Úspěch zaznamenala banka jak při poskytování půjček, tak v získávání nových klientů a vkladů. Celkový objem úvěrů se zvýšil o 9 % a přesáhl 40 miliard korun. Objem spotřebitelských půjček přitom v meziročním srovnání vzrostl o 25 %, objem hypoték o 11 %. Objem vkladů vzrostl o 9 % a ke konci roku 2018 činil téměř 49 miliard korun. Konsolidovaný čistý zisk Equa bank se meziročně více než ztrojnásobil na 372 milionů korun. Ke konci roku 2018 obsluhovala Equa bank 367 tisíc klientů, což představuje meziroční nárůst o 20 %.

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »