Verbatim představil nové logo a slogan

Verbatim představil nové logo

Verbatim na Computexu v Taipei představil nové logo a slogan „Anywhere. Everyday“.

Jako společnost s bohatou historií, která se datuje od jejího založení v roce 1969, sehrál Verbatim klíčovou roli v odvětví datových úložišť, od výroby disket během revoluce PC, až po světovou vedoucí značku optických médií, CD, DVD a Blu-ray a jako poskytovatel široké škály počítačových úložných zařízení a příslušenství.

Rozhodnutí změnit značku, vychází z odhodlání společnosti Verbatim prezentovat se jako organizace s progresivním myšlením, která vychází vstříc potřebám dnešního digitálního světa. Uvedením nového loga, chce Verbatim modernizovat svou image, zjednodušit svou vizuální identitu a posílit svou pozici zásadního poskytovatele úložných řešení a příslušenství pro každodenní život.

„Naším cílem při redesignu loga bylo modernizovat, zjednodušit a sladit se s digitálně řízeným světem,“ uvedl Clive Alberts, globální generální ředitel společnosti Verbatim. „Prostřednictvím našeho nového sloganu „Anywhere. Everyday. “, stavíme Verbatim jako „nezbytného“ společníka pro každodenní život, ať už jde o práci nebo volný čas, kdekoli na světě.“ Verbatim new logo

Nové logo bude integrováno do všech platforem Verbatim, včetně webových stránek, obalů a marketingových materiálů. Jeho současný design odráží neochvějný závazek společnosti Verbatim k inovacím, spolehlivosti a dostupnosti v propojeném světě.

„Kromě odhalení našeho loga jsme nadšeni, že letos na Computexu představíme také řadu nových produktů,“ dodal Alberts. „Jsou mezi nimi naše nově navržené externí a interní SSD a řada příslušenství, včetně přenosných monitorů s vysokým rozlišením 4K, výkonných nabíječek GaN, multifunkčních travel adaptérů, všestranných víceportových USB-C rozbočovačů, sortimentu bluetooth trackerů MyFinder a řady dalších zajímavých novinek.“

Napsat komentář