V anketě Fleet derby – Flotila roku zvítězila Škoda Octavia

Škoda Octavia Fleet

Inovovanou anketu Fleet derby-Flotila roku ovládla Škoda Octavia, která si kromě absolutního vítězství odnesla i dvě ceny z internetového hlasování. V něm uspělo i SUV Škoda Kodiaq, které získalo 5. místo mezi manažerskými automobily.

Díky nejprodávanějšímu modelu Octavia se stala Škoda Auto absolutně nejúspěšnější značkou letošního ročníku. Mladoboleslavský bestseller triumfoval nejen v absolutním pořadí, v němž porazil silné soupeře jako Opel Insignia nebo BMW řady 5, ale prosadil se také v internetovém hlasování. V něm Octavia ovládla kategorii referentských vozů a díky provedení G-TEC také kategorii vozů s ekologickým pohonem. Úspěch modelu Octavia pak ještě doplnilo nové SUV Kodiaq, které se umístilo v první pětici kategorie nejžádanějších manažerských vozů.

V hodnocení fleetových manažerů se odrážejí i exkluzivní služby, které jim v oblasti prodeje i servisu poskytují tzv. fleetová centra. Těch je v současnosti 37 a jejich rovnoměrné rozmístění na území České republiky vychází vstříc flotilovým klientům ze všech regionů. Kromě přímého prodeje poskytují další specifické služby zaměřené na potřeby fleetových zákazníků v oblastech předprodejního poradenství, optimalizace vozových parků a nákladů na flotilovou mobilitu, servisu, distribuce Škoda Originálních dílů či flotilového financování a značkového Škoda Pojištění. Fleetová centra disponují rovněž certifikovanými klempírnami, lakovnami a sortimentem Škoda Care produktů. V případě potřeby poskytnou zákazníkovi náhradní vůz stejné nebo vyšší třídy po dobu servisního zásahu. Další výhodu pro každého velkoodběratele představuje záruka rychlého příjmu jeho vozu do servisu a stanovení přesného termínu dokončení opravy. Předváděcí vozy ve fleetových centrech jsou specifikovány právě tak, aby odpovídaly nejčastějším požadavkům velkoodběratelů.

Letošní ročník odborné ankety Fleet derby-Flotila roku získal na významu tím, že v něm spojily síly magazíny Business Car a Flotila, které dosud pořádaly své akce samostatně. Vytvořením jediné ankety výrazně vzrostla její prestiž a transparentnost. Výběr nejlepších flotilových automobilů probíhal ve dvou kolech. V tom prvním zvolila odborná porota jedno flotilové auto roku. V druhém kole pak všichni čtenáři obou titulů volili prostřednictvím internetového hlasování automobily v jednotlivých kategoriích. Anketa Fleet derby-Flotila roku vybírá vedle nejlepších vozidel také nejlepší flotilové produkty a služby.

-LiM

Napsat komentář