Unipetrol je druhým nejlepším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji, mezi studenty je nejžádanější

Zaměstnavatel roku 2018

Unipetrol uspěl v 16. ročníku soutěže Zaměstnavatel roku, když obhájil v kategorii do 5000 zaměstnanců druhé místo v Ústeckém kraji a současně byl na základně hlasování studentů středních a vysokých škol vyhlášen vůbec nejžádanějším zaměstnavatelem v regionu.

„Jsme pilířem české ekonomiky a zodpovědným sousedem. Prosazujeme moderní trendy, a to i v péči o zaměstnance. Nabízíme jim širokou paletu benefitů a podporujeme jejich osobní i profesní rozvoj. Pro nováčky máme intenzivní tříměsíční adaptační plán. Zvláštní pozornost věnujeme našim talentovaným pracovníkům, ze kterých vychováváme budoucí lídry,“ říká Michał Chmiel, personální ředitel skupiny Unipetrol, a dodává: „Důležitá je pro nás i dlouhodobá podpora vzdělávání. Spolupracujeme s řadou středních škol v regionu a přímo v našem litvínovském závodě lze vystudovat v rámci našeho Univerzitního centra Vysokou školu chemicko-technologickou. Středoškolské a vysokoškolské studenty i střední školy navíc finančně podporujeme skrze Nadaci Unipetrol.“

Vítězové přebrali ocenění během slavnostního vyhlášení pro Ústecký a Liberecký kraj na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v úterý 22. května 2018. Soutěž Sodexo Zaměstnavatel roku 2018 vyhlašuje pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí obecně prospěšná společnost Klubu zaměstnavatelů. Odborným garantem soutěže je poradenská společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, která připravuje podklady pro hodnocení přihlášených firem.

Napsat komentář