Stuart Jordan byl jmenován generálním ředitelem pro střední a východní Evropu

Mezinárodní realitní poradenská společnost Savills jmenovala generálního ředitele pro střední a východní Evropu. Spojí tak své dlouholeté aktivity v Polsku a České republice, jakož i širší síť partnerských kanceláří, s cílem dále rozvíjet své aktivity ve střední a východní Evropě. Funkce se ujme současný generální ředitel pro Českou republiku a Slovensko Stuart Jordan, který od roku 2017 úspěšně rozvíjel českou pobočku Savills, včetně nedávného rozšíření aktivit na Slovensku.

Stuart Jordan povede vlastní kanceláře Savills v České republice a Polsku a bude koordinovat i aktivity partnerských kanceláří Savills v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku a Srbsku.

Tomasz Buras, který od roku 2014 zastával funkci generálního ředitele Savills v Polsku, odchází ze společnosti, aby se mohl věnovat novým výzvám.

James Sparrow, generální ředitel Savills pro Velkou Británii a region EMEA, říká: “Savills bude ve střední a východní Evropě fungovat jako jeden region, ve kterém sjednotí proklientský přístup a zajistí tak kvalitní a profesionální služby v rámci CEE, na které jsou klienti zvyklí. Abychom zajistili kompletní nabídku služeb, vybudovali jsme naše týmy napříč regionem. V nedávné době jsme např. rozšířili týmy pro správu nemovitostí, pronájem průmyslových nemovitostí, službu servisovaných kanceláří Workthere a nábor specializovaných odborníků na ESG.”

“Jsem vděčný Tomaszovi Burasovi za jeho vedení společnosti Savills Polsko. Významně přispěl k rozvoji našeho polského podnikání a růstu této pobočky, což nám nyní umožňuje její další expanzi.”

Stuart Jordan říká: “Jsem potěšen, že mohu převzít tuto roli. Po úzké spolupráci s týmy v celé střední a východní Evropě cítím, že nastal ten správný čas, abychom naše aktivity centrálně propojili a využili této synergie k růstu na CEE trzích ve prospěch našich klientů.”

Podle průzkumu společnosti Savills region střední a východní Evropy již řadu let roste tempem vyšším než je průměr EU28, a jeho realitní trhy jsou taženy domácí poptávkou, kterou podporuje trvalý příliv prostředků z fondů EU a silný růst mezd. Pro rok 2024 předpokládá Evropská komise růst HDP v České republice o 2,6 % a v Polsku o 2,7 %, výrazně převyšující předpokládaný nárůst pro celou EU ve výši 1,7 %, což ukazuje na přetrvávající růstové příležitosti pro realitní hráče v regionu.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy