Steven Vindevogel je novým evropským ředitelem divize Panasonic Mobile Solutions

Společnost Panasonic Connect Europe oznámila, že Steven Vindevogel se stane novým ředitelem divize Mobile Solutions Business Division Europe (TOUGHBOOKY). Dosud zastával funkci zástupce ředitele pro tuto divizi v Evropě. Jeho cílem je navázat na výsledky společnosti Panasonic TOUGHBOOK jako předního evropského výrobce odolných mobilních počítačů dalším rozšiřováním nabídky řešení pro celý životní cyklus svých produktů a zvýšením důrazu na udržitelnost.

“Digitalizace mobilní pracovní síly přináší našim zákazníkům nové příležitosti, ať už jde o konkurenční výhodu v dopravě a logistice, výrobě a dodavatelském řetězci, nebo o zlepšení reakčních časů a konektivity pro záchranné služby a obranné složky v terénu. Samotný odolný hardware však nestačí, zákazníci potřebují partnera pro mobilní výpočetní techniku, který s nimi bude spolupracovat po celou dobu životnosti jejich zařízení a pomůže jim udržet konkurenceschopnost. To je oblast, na kterou se zaměřujeme,” říká Vindevogel.

Během svého působení ve funkci zástupce ředitele vedl Vindevogel vývoj TOUGHBOOK end-to-end řešení, portfolia spravovaných služeb, které nabízejí na míru šitou celoživotní podporu pro investice podniků do odolných mobilních počítačů, od vývoje aplikací na míru až po prediktivní údržbu a servis. Toto zaměření se zrychlí, protože organizace pokračuje ve vývoji komplexních služeb, které zákazníkům umožňují využívat nové technologie, jako jsou soukromé sítě 5G.

V letošním roce Vindevogel dohlížel na spuštění TOUGHBOOK Revive, neziskové cirkulární iniciativy, která povzbuzuje zákazníky, aby darovali vysloužilá zařízení k recyklaci nebo opětovnému použití v druhém životě v menších organizacích a charitativních organizacích. “Vzhledem k tomu, že se rozpočty na IT snižují a udržitelnost se stává důležitým faktorem v obchodních rozhodnutích, mobilní uživatelé chtějí mít pocit, že dělají zodpovědné investice zaměřené na budoucnost,” vysvětluje. “Naše přístroje jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let, a díky nejnovější vestavěné modularitě je lze v terénu snadno přizpůsobovat různým úkolům po celou dobu jejich životnosti. Uvedení TOUGHBOOK Revive na trh bylo dalším logickým krokem na této cestě k vytvoření cirkulární ekonomiky.”

Před nástupem do společnosti Panasonic na pozici obchodního manažera v Belgii pracoval Vindevogel u dalších technologických gigantů Sony Ericsson a Packard Bell. Je držitelem magisterského titulu v oboru podnikové ekonomiky z univerzity v Gentu.

Vindevogel nahradil Daichiho Kato, který během svého dvouletého působení pomáhal růst společnosti TOUGHBOOK a byl povýšen na výkonného ředitele obchodní jednotky Panasonic Avionics v Japonsku.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Napsat komentář

HR a Jobs

Revoluce v benefitech se nekoná

[[{“value”:” I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo.

Číst dále »