Petr Plocek byl jmenován do funkce ředitele Identity a komunikace UniCredit Bank

Petr Plocek

Novým ředitelem útvaru Identity a komunikace UniCredit Bank byl jmenován Petr Plocek. V UniCredit Bank bude zodpovídat za externí i interní komunikaci, event management, péči o značku UniCredit a aktivity spojené se společenskou odpovědností. Plocek se komunikaci věnuje přes dvanáct let. Posledních šest let působí v UniCredit Bank jako tiskový mluvčí, kterým i nadále zůstává.

Petr Plocek je profesionálem v oborech komunikace, event managementu a společenské odpovědnosti, kterým se věnuje více než 12 let. Svou kariéru v oblasti médií začal v roce 2006 v České televizi. Před nástupem do UniCredit Bank působil tři a půl roku jako tiskový mluvčí a manažer marketingové komunikace v české pobočce HSBC Bank. Do UniCredit Bank Petr Plocek nastoupil v lednu 2012, jako tiskový mluvčí. V UniCredit Bank a UniCredit Leasing doposud zodpovídal za externí komunikaci, vztahy s médii, CSR, sociální média a komunikační podporu marketingových kampaní v České republice a na Slovensku. Mezinárodní zkušenosti v rámci skupiny UniCredit získal v roce 2015 během svého působení v divizi privátního bankovnictví pro střední a východní Evropu.

Petr Plocek absolvoval studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Hovoří plynně anglicky, německy a konverzačně francouzsky.

Jedna odpověď

Napsat komentář