Novou partnerkou BDO byla jmenována Ivana Leopoldová

Poradenská společnost BDO má novou partnerku pro outsourcing obchodních služeb. Od října na tuto pozici nastoupila Ivana Leopoldová, daňová poradkyně a specialistka na účetnictví, mzdy a firemní procesy. Rozšířila tak skupinu 28 stávajících partnerů v BDO.

Ivana Leopoldová se v oblasti účetního, mzdového a daňového poradenství pohybuje více jak 10 let, přičemž ve společnosti BDO působí již od roku 2017. Do portfolia jejích specializací patří kromě výše uvedeného také outsourcing účetnictví, nastavování vnitřních kontrolních systémů a reportingu a identifikace a řízení firemních rizik. Z pozice senior manažerky účetního a daňového oddělení v Praze se posouvá na pozici partnerky oddělení BSO („Business Services Outsourcing“).

Z pozice partnerky vede Ivana stále se rozrůstající BSO tým v Praze, který čítá více než 20 odborníků a zaměřuje se nejen na klienty působící v sektoru služeb, ale i na výrobní a obchodní společnosti. „V nové roli se chci soustředit na automatizaci běžných vnitrofiremních procesů a snížení nákladů spojených se zaváděním digitálních technologií do účetnictví. Korona krize nás ujistila, že nenávratně končí doba tisku dokladů, manuálního přepisování do účetního systému a skladování dokladů v šanonech,“ vysvětluje Ivana Leopoldová s tím, že klientům BDO chce pomáhat s přechodem na bezpapírový oběh dokladů, s volbou vhodného softwaru či nastavením reportingu. „Digitalizace účetnictví, elektronická archivace a cloudové řešení jsou jedinou cestou sledující nevyhnutelný technologický pokrok,“ dodává Ivana Leopoldová.

„Těší mě, že řady partnerů BDO doplňuje osobnost, jakou je Ivana, protože efektivní řešení s využitím nejnovějších technologií pro zjednodušení fungování firemních procesů našich klientů jsou pro nás prioritou. Ivana umí klientům naslouchat a vždy se snaží doporučit to nejlepší možné řešení,“ upřesňuje řídící partner BDO Miroslav Jandečka.

Vzdělání a certifikace

Ivana vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor účetnictví a finanční řízení podniku. Je Certifikovanou daňovou poradkyní a členkou Komory daňových poradců ČR. Je držitelkou mnoha certifikátů, například IES International Accounting US GAAP/IFRS. Ivana hovoří česky a anglicky.

TZ

@RadekVyskovsky

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS

Napsat komentář