Nová posila právní kanceláře pro business development a marketing

Taylor Wessing Praha_Pavlina_Hola

Pavlína Holá bude odpovídat za business development a marketing advokátní kanceláře Taylor Wessing. Ve své pozici využije své zkušenosti z advokátních kanceláří JŠK, Kotrlík Bourgeault Andruško a právní sítě PONTES: the CEE lawyers a dalších, kde dosud působila. Zaměří se především na rozvoj vztahů s klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce jak v oblasti osobních vztahů, tak i v oblasti sociálních sítí.

Zkušenosti v oblasti marketingu získala i na pozici marketingového specialisty. Součástí její pracovní náplně bylo provádění průzkumů v oboru a analýzy konkurence a také rozvoj vztahů se spolupracujícími advokátními kancelářemi v CEE regionu. Dlouhodobě se ve své předešlé praxi věnovala také implementaci CRM jak pro interní potřebu, tak pro sdílení informací v síti spřátelených advokátních kanceláří. Součástí pracovní náplně bude i koordinace aktivit s centrálou ve Vídni.

„Péče o stávající i nové zákazníky je stále základním kamenem úspěchu každé firmy. Mít v našem týmu dalšího odborníka, který nám pomůže držet stále správný směr v oblasti rozvoje obchodních příležitostí, marketingu a sponzoringu, je více než vítané“, říká Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha.

Pavlína Holá vystudovala Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase ráda cestuje a sportuje, věnuje se především badmintonu a charitativním běhům, např. Teribear, Běh pro světlušku atd. Stala se členkou Hero Clanu, což je databáze hrdinů, ochotných pomoci neziskovým organizacím.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »