Nová posila právní kanceláře pro business development a marketing

Taylor Wessing Praha_Pavlina_Hola

Pavlína Holá bude odpovídat za business development a marketing advokátní kanceláře Taylor Wessing. Ve své pozici využije své zkušenosti z advokátních kanceláří JŠK, Kotrlík Bourgeault Andruško a právní sítě PONTES: the CEE lawyers a dalších, kde dosud působila. Zaměří se především na rozvoj vztahů s klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce jak v oblasti osobních vztahů, tak i v oblasti sociálních sítí.

Zkušenosti v oblasti marketingu získala i na pozici marketingového specialisty. Součástí její pracovní náplně bylo provádění průzkumů v oboru a analýzy konkurence a také rozvoj vztahů se spolupracujícími advokátními kancelářemi v CEE regionu. Dlouhodobě se ve své předešlé praxi věnovala také implementaci CRM jak pro interní potřebu, tak pro sdílení informací v síti spřátelených advokátních kanceláří. Součástí pracovní náplně bude i koordinace aktivit s centrálou ve Vídni.

„Péče o stávající i nové zákazníky je stále základním kamenem úspěchu každé firmy. Mít v našem týmu dalšího odborníka, který nám pomůže držet stále správný směr v oblasti rozvoje obchodních příležitostí, marketingu a sponzoringu, je více než vítané“, říká Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha.

Pavlína Holá vystudovala Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase ráda cestuje a sportuje, věnuje se především badmintonu a charitativním běhům, např. Teribear, Běh pro světlušku atd. Stala se členkou Hero Clanu, což je databáze hrdinů, ochotných pomoci neziskovým organizacím.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Napsat komentář