Konference Metro’24 Rock Line

Konference Metro'24 Rock Line

Účastníci konference Metro’24 Rock Line se v AquaCity Poprad dozvědí, jak navrhnout inteligentní čtvrti a budovy, aby splňovaly ta nejvyšší kritéria komfortního, bezpečného a efektivního bydlení a života v nich. Tento ročník bude zaměřen na SMART infrastrukturu, která brzy propojí vše kolem nás nejen ve městech, ale i v budovách. Tradičně nebudou chybět ani nejnovější výdobytky technologií v telco a smart city sféře, ale tentokrát zažijeme mírně odlišný formát eventu.

V panelových diskusích a jednotlivých blocích vystoupí lídři v oblasti návrhu celých rezidenčních oblastí a budov, architektonických inovací a smart infrastruktury (Internet of Energy, elektromobilita…). Ukážeme si také případové studie již realizovaných projektů a využití AI v praxi. Ve speciálním bloku získáte detailní informace o tom, jak nám data pomáhají při vylepšování nových, ale i existujících projektů.

Aminet logoProgramem nás budou provázet i významní hosté z oblasti vědy (SAV) a architektury (SKA). Naším cílem je propojovat vědecké poznatky o nových zdrojích energie, inteligentních budovách a (re)designu celých čtvrtí, jako i efektivních řešeních Smart City a Smart Building.

Večerní „ROCK Párty“ je ideální příležitostí k prohloubení obchodních vztahů mezi partnery, významnými klienty a zástupci veřejného sektoru. Večer se ponese v tradičním duchu neformálního networkingu, plného odpočinku a zábavy.

V pátek večer se naladíme na středověkou atmosféru návštěvou Ľubovnianského hradu a nezapomenutelnou svatojánskou oslavou slunovratu.

Podpora vzdělávání a motivace mladých lidí

Jedním z hlavních cílů konference je i podpora vzdělávání, motivace mladých lidí a jejich aktivního zapojení se do společenských výzev, jakož i přístupu k etickému rozvoji jejich talentu a kreativity. Výsledkem je, že více než 200 mladých studentů získá příležitost zúčastnit se konference zdarma a pozná tak výjimečné mladé lidi, kteří vzali osud do vlastních rukou. Zároveň finančně podpoříme mladé talenty ze sociálně znevýhodněných rodin, realizaci studentských projektů z inovačního centra (f)ITcubator v Popradu, záchranu bukových pralesů, jakož i rozvoj ekoturistiky ve vinařské oblasti TOKAJ.

Témata konference:

Telekomunikace
Smart Cities
Smart Building
Podnikání

Pilíře konference:

Ekologie
Vzdělávání
Sociální inkluze

Klíčoví speakři:

Peter Hámor
Peter Vesterbacka
Mária Bieliková
Libor Bešenyi

Konference se bude konat v jednom z nejzelenějších resortů na světě – AquaCity Poprad.

Registrace

Vstup zahrnuje celodenní aktivity, prezentace, workshopy, večerní eventy a celodenní občerstvení, obědy a večeře, mimo ubytování.

Vstup na konferenci Metro ROCK Line 2024 stojí 240€ s DPH.

REGISTROVAT se můžete zde: https://metroonline.sk/

Napsat komentář