Jacob Ringler povede českou pobočku i vývoj ve společnosti Vendavo

Společnost Vendavo, přední světový poskytovatel řešení pro správu a optimalizaci cen pro výrobní a obchodní společnosti, jmenovala Jacoba Ringlera šéfem vývoje a zároveň ředitelem českého zastoupení. Ve své roli bude zodpovědný za řízení vývojových týmů, které vedle České republiky sídlí i ve Švédsku a Americe, kde je hlavní sídlo společnosti.

Během své dosavadní kariéry se Jacob Ringler (44) věnoval zejména budování a řízení výzkumných a vývojových pracovišť významných světových technologických značek. Rodák z kanadského Vancouveru nastoupil do společnosti Vendavo s rozsáhlými zkušenostmi. V Praze vybudoval a vedl úspěšné R&D centrum firmy Pure Storage, které podpořilo expanzi firmy v regionu EMEA. Působil i jako ředitel ve společnosti SAP Concur pro Českou republiku a šéf globálního mobilního vývoje tamtéž. Kromě toho v průběhu posledních více než 15 let zastával i další vedoucí a konzultační role.

Ve své nové roli se Jacob Ringler bude věnovat kromě vedení místního zastoupení firmy i mentoringu, koučování, náboru talentů, profesnímu rozvoji inženýrů i řízení inovací. „Jsem nadšený, že se mohu připojit k tak talentované a úžasné skupině manažerů a inženýrů, kteří pomáhají utvářet budoucnost toho, jak poskytujeme hodnotu a zkušenosti našim zákazníkům,“ říká Jacob Ringler.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy