Finanční řízení v nepředvídatelné době je hlavním tématem CFO Congressu 2023

CFO congress 2023

O výzvách spojených s finančním řízením v době poznamenané velkou mírou nejistoty budou 10. května 2023 diskutovat finanční ředitelky a ředitelé na 12. ročníku CFO Congressu v Praze.

Blue events nové logo 2022Letošní ročník tohoto prestižního odborného setkání nabídne aktuální vhled do klíčových témat, která by měla být v hledáčku nejen finančních ředitelek a ředitelů, ale i dalších zástupkyň a zástupců top managementu firem.

Program zahájí tradičně makroekonomickým pohledem na vyhlídky české ekonomiky hlavní ekonom společnosti Deloitte, David Marek. O tom, jak nestálost a komplexita současného světa dopadá na klíčový sektor pro českou ekonomiku, promluví generální ředitel Continental Automotive, Tomáš Vondrák. Jak se na finančním zdraví firem může odrazit vyšší počet let prožitých ve zdraví jejich zaměstnanců bude mluvit za projekt Ministr Zdraví David Navrátil. Souvislosti energetické transformace firem pohledem banky otevře za ING bank Eva Bučová a Igor Mora. Chybět nebudou ani témata spojená s technologickými nástroji, ať už v daních nebo finance managementu, umělá inteligence nebo problematika převodních cen.

Diskusi se sejdou lidé reprezentující široké spektrum oborů, od výroby přes retail, stavebnictví po technologické firmy. Moderovat bude Daniel Stach z České televize.

Více informací

Napsat komentář

HR a Jobs

Revoluce v benefitech se nekoná

[[{“value”:” I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo.

Číst dále »