Personální změna ve vedení společnosti ASBIS CZ, spol. s r.o.

Martin Lanc

Od 3. června 2024 má společnost ASBIS CZ, spol. s r.o. nového generálního manažera – Martina Lance, který má bohaté zkušenosti ve vedoucích IT manažerských pozicích pro český trh, ale i střední a východní Evropu.

Posledních 5 let působil jako Country Manager ve společnosti Videojet Technologies a vedl aktivity v České republice a na Slovensku s důrazem na integraci firemní strategie a zvyšování efektivity organizace. Díky svým zkušenostem s vývojem prodejních a marketingových strategií řídil tým manažerů směrem k významnému růstu.

V minulosti působil ve společnosti Xerox jako obchodní ředitel nepřímého prodeje pro Českou republiku. Jeho úkolem bylo posílit síť kanálů a zvýšit tržní podíl firmy Xerox ve všech zákaznických segmentech. Ve společnosti Apple Europe měl na starosti obchod a marketing pro střední a východní Evropu a v Huawei Technologies prodej zaměřený na podnikový sektor. Působil i ve firmách Cisco, kde rozvíjel SMB business a ve společnosti DNS vybudoval distribuci IBM.

Martin Lanc je zkušený lídr se zaměřením na obchod s vynikající znalostí IT trhu. Jak sám řekl: „Mým cílem je posílit pozici ASBIS CZ na distribučním trhu ICT a počítačových komponent v ČR, ale také i zvýšit pozici společnosti jako VAD distributora. To se nám může podařit také s rozvojem spolupráce v rámci celé ASBIS Group skupiny, která má v IT světě významné postavení.“

Funkci jednatele ASBIS CZ bude stále vykonávat Andrej Buchamer – dosavadní jednatel a generální ředitel ASBIS Slovensko.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS

Napsat komentář