Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Daniel Turnovský

Na pozici technického ředitele (CTO) v největší tuzemské bezpečnostní agentuře SECURITAS ČR nastupuje Daniel Turnovský (41). V souladu s globálním směřováním skupiny Securitas AB chce posílit vnímání společnosti jako technologické firmy.

Daniel Turnovský přichází do SECURITAS ČR ze společnosti G4S, kde byl výkonným ředitelem divize technologie. Předtím působil mimo jiné v pozici manažera bezpečnostních systémů společnosti Letiště Praha a.s.

„Mým cílem v pozici CTO je etablovat SECURITAS ČR na českém trhu jako firmu první volby technologických řešení zabezpečení,“ říká Daniel Turnovský a pokračuje, jak toho chce dosáhnout: „Rád bych posílil vnímání značky nejen jako předního poskytovatele fyzické ostrahy, ale především jako společnosti technologické.“

„Příchod zkušeného Daniela Turnovského na pozici CTO je pro nás posilou, protože technologie tvoří čím dál větší část našich služeb,“ říká Pavel Adamovský, CEO společnosti SECURITAS ČR. „Důkazem toho je i fakt, že v managmentu společnosti máme nyní dvě pozice spojené s technologickým rozvojem – kromě nového CTO je zde ještě Chief Solution Officer, tedy ředitel pro bezpečnostní řešení, kterým je Jan Peroutka. Věřím, že tento zkušený tandem expertů nás posune v technologiích i souvisejících službách o velký kus dál,“ dodává Adamovský.

Kromě technického vzdělání, které Daniel Turnovský získal na Fakultě elektrotechnické ZČU v Plzni, a titulu MBA v oboru finančního managmentu, je nový technický ředitel SECURITAS ČR také absolventem několika oborových kurzů a mimo jiné držitelem certifikace etický hacker. IT a elektrotechnika jsou i jeho zálibou ve volném čase, kromě cyklistiky a snowboardingu.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Napsat komentář