Nicola Koldová novou vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě

Škoda Auto na českém trhu obměňuje svůj manažerský tým. Na místo vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě nastupuje Nicola Koldová. Manažerka s rozsáhlými zkušenostmi v automobilovém oboru nahrazuje Miroslava Holana, jenž tuto funkci zastával od roku 2020.

„Chci přivítat Nicolu Koldovou a věřím, že v našem týmu bude profesně úspěšná a osobně spokojená. Jsem rád, že můžeme využít cenných zkušeností, které na svých dřívějších působištích získala a kde prokázala vysoké profesní kvality. V nové funkci jí přeji hodně elánu a těším se na spolupráci,“ řekl Jiří Maláček, vedoucí Škoda Auto na českém trhu.

Změna na klíčové pozici ve struktuře automobilky Škoda Auto na českém trhu

Na pozici vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě Škoda Auto na českém trhu nastoupila Nicola Koldová na začátku května. K dlouhodobě nejúspěšnější značce v České republice přichází v době, kdy automobilový průmysl čelí velkým výzvám.

„Jedním z hlavních témat, která před autorizovanou obchodní sítí dnes stojí, je proměna autosalonů a servisů v souvislosti s elektromobilitou. Cílem je, aby se staly energeticky soběstačnými, vyprodukovaly si obnovitelnou energii pro servis i obsluhu elektromobilů a snížily tak náklady. Těším se na novou profesní výzvu a jsem ráda, že se při tom mohu opřít o motivovaný tým profesionálů,“ uvedla Nicola Koldová.

Nicola Koldová působila v řadě manažerských pozic. Svou profesní kariéru zahájila ve společnosti CAC Leasing jako key account manažerka, později prošla několika vedoucími funkcemi ve společnosti UniCredit Leasing CZ. Od roku 2022 zastávala post senior project manažerky ve společnosti Raiffeisen – Leasing. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS  

Napsat komentář