Konference Power BI Day 2024

PowerBIDay 2024

Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.

Gopas skPower BI Day nabízí příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy a technologiemi Power BI, které mohou účastníci využít ke zlepšení své práce. Účastníci se mohou těšit na novinky v oboru práce s daty, na tipy, jak ve firmě řešit každodenní reporting a na mnoho dalších užitečných informací. Stejně tak na rozbor aktuálních nástrojů pro zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci dat,“ říká Jan Dvořák z Počítačové školy GOPAS.

Tato konference je skvělou příležitostí pro účastníky, aby získali cenné poznatky od odborníků na Power BI a učili se od těch nejlepších. Zájemci se mohou těšit na prezentace předních odborníků na datové modelování a vizualizaci. Mezi přednášejícími nebudou chybět Jiří Neoral, Karel Rejthar, Marek Chmel, Jaroslav Reken či Kateřina Saryčeva. Na programu letošního ročníku, kterého se lze zúčastnit buď osobně nebo online, jsou například také témata Netradiční mapy v Power BI či Nasazení Power BI – Zkušenosti z praxe.

Power BI Day proběhne hybridně 20. března. Živě se uskuteční v budově společnosti Microsoft v Praze 4 (Vyskočilova 1561/4a). Online stream proběhne skrze customizovanou aplikaci s možností kladení otázek.

Kromě poslechu přednášek budou mít účastníci prostor živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i dalšími kolegy z oboru. Na závěr konference proběhne jako bonus pouze pro držitele fyzické vstupenky panelová diskuze s přednášejícími o zajímavých a aktuálních tématech z oblasti Power BI. Všichni účastníci budou mít také možnost využít až 14denní přístup do archivu přednášek.

Další informace 

Napsat komentář