Konference Call centra 2023

Call centra 2023

23.ročník tradiční konference, kterou pořádá ADMEZ od roku 2001, má tentokrát v podtitulu „Lidská práce versus umělá inteligence“. V pražském hotelu Clarion opět očekává přes dvě stě účastníků. Generálními partnery se stali poprvé Soitron a Cisco, zlatým partnerem pak tradičně Atlantis telecom. Celá konference mnohokrát skloňovala vliv technologií na obor a současně důležitost lidského kapitálu.

admez logoProgram

První blok konference bude obecnější a bude se věnovat hlavně trendům. Vystoupí v něm kromě jiných první ze dvou zahraničních řečníků – Nerys Corfield (UK), dáma, která se pokusí vysvětlit, jak dosáhnout skutečné digitální transformace. Na ní naváží zástupci generálních partnerů Marcel Vejmelka (Soitron) a Jaroslav Martan (Cisco). Prvně jmenovaný Business Consultant firmy Soitron k tomu řekl: „Zákazníci dnes poptávají komunikační platformy poskytující nejen bezbřehou flexibilitu v oblasti komunikačních kanálů, zapojení AI, digitalizace ale především řešení, jenž jim umožní konsolidovat informace a data vedoucí k efektivní komunikaci s jejich klienty. Tímto řešením může být právě cloudová CPaaS = Communication Platform as a Service.“ 

Druhý blok conference bude blokem případových studií. Účastníci budou svědky analýzy komunikace v Seznamu.cz, seznámí se se zákaznickou podporou v oblasti hazardu nebo s otázkou náborů operátorů call centra ve velkém pivovaru. Chybět nebude ani problematika zaměstnávání handicapovaných osob.
Odpolední program zahájí druhý zahraniční řečník Stefan Kolle z Německa s personalizovanou cestou zákazníka a po něm proběhne mimo jiné “duel” dvou přednášek na věčné téma outsourcing versus inhouse řešení.  Závěr conference obstará Miloš Čermák, který promluví na obvyklé téma umělé intelligence.

Další aktivity
Kromě vlastních přednášek se hosté na konferenci mohou účastnit několika pracovních workshop, které si připravili technologičtí partneři.

Jako vždy bude program 23. ročníku conference Call centra doplňovat networking. Ředitel pořádající asociace ADMEZ Tomáš Hájek k tomu řekl: “Naše konference má desítky věrných účastníků. Scházejí se nejen kvůli programu, ale take aby udržovali stávající a navazovali nové kontakty. Jsme rádi, že se to zde daří.”

Poprvé od roku 2014 se naopak nebudou na konferenci vyhlašovat výsledky soutěže Czech Contact Center Award. Ty čeká samostatná akce v druhé polovině listopadu.

Podrobnější informace ke konferenci jsou na webových stránkách akce.

Napsat komentář