Exkluzivní sociální síť (PNS) pro domácí mazlíčky XOOX se představuje s neobvyklou marketingovou strategií

61 metrů dlouhá obrazovka na budově One Times Square přinesla 11. listopadu záběry ze startu vesmírné lodi SpaceX Starship doprovázené vzkazem: “Ahoj, Elone! Co takhle poslat naše zvířecí miláčky z XOOX v lodi Starship na Mars a zapsat se do historie? Společně dokážeme splnit i tenhle sen!” Zpráva, která navrhuje vyslat domácí mazlíčky na cestu k Marsu v lodi Starship, se obrací na zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Video je výsledkem obsahové soutěže na sociální síti XOOX – jediné sociální aplikaci určené výhradně pro mazlíčky (PNS), která se na celém světě představila ve stejný den.

Aplikace XOOX nepracuje s účty lidských uživatelů, ale domácích zvířat. XOOX poskytuje funkci služby, která analyzuje vzory kolem očních víček a očí domácích zvířat, aby zaregistrovala jejich biometrické ID detekcí obličeje a následně ověřila jejich identifikaci. Domácí mazlíčci vlastnící účty v této aplikaci mohou sdílet svůj každodenní život jako hlavní postavy, komunikovat se sledujícími a dokonce se stát influencery účastí v různých výzvách.

PR manažerka společnosti XOOX Kristen Kimová vysvětlila: “Ve světě XOOX jsou lidé pouze správci (Petlers) svých mazlíčků.” Dodala: “Je to první sociální síť na světě, kde se domácí zvířata aktivně zapojují jako hlavní uživatelé.” Vedle hlavní sítě založené na krátkých obsahových výzvách představila společnost XOOX různé specializované aplikace pro domácí mazlíčky, včetně exkluzivní hudby pro domácí mazlíčky, diagnostické soupravy pro testování moči až po hry.

Na základě aplikace pro soupravy na analýzu moči se připravuje také spuštění aplikace, která kombinuje analýzu DNA s typologií MBTI a je produktem spolupráce s Medical Cloud, globální společností pro genetické analýzy využívající technologii sekvenování nové generace (NGS).

Předseda nadace XOOX Keith Kim uvedl: “Počet domácích mazlíčků neustále roste, ale zákony s nimi spojené nejsou ukotvené v realitě.” Zdůraznil: “Ačkoli dosažení globálního souladu ztěžují rasové, náboženské, politické či kulturní rozdíly, všichni společně se můžeme postavit za práva zvířat. Prostřednictvím nadace XOOX chceme spolu s majiteli domácích zvířat prosazovat reformy zákonů.”

Při vstupu do XOOX je 1 pence automaticky věnována nadaci. Kromě toho společnost XOOX uděluje svým členům body XOOX. Body získané za nahrávání videí a fotografií nebo účastí ve výzvách pak mohou dále využít.

TZ

 

Napsat komentář