ZEBRA SYSTEMS má nové posily pro další rozvoj regionálních obchodních aktivit

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor s přidanou hodnotou (VAD) v segmentu kybernetické ochrany, jmenovala Erika Lea novým Country Managerem pro Slovensko a Marleen Schonewille na pozici Office Manager pro jihovýchodní Evropu. Cílem společnosti se sídlem v Ostravě a v Hradci Králové je rozšířit své současné obchodní aktivity zejména na Slovensku a v jihovýchodní Evropě. ZEBRA SYSTEMS je VAD distributorem řešení Acronis, GFI Software, N-able, Cloudflare a AST.

Erik Leo má bohaté zkušenosti s prodejem hardwaru a softwaru a s intenzivními kontakty se zákazníky. Ve svých předchozích pozicích byl zodpovědný za partnerský prodej a rozvoj trhu bezpečnostních a monitorovacích MSP produktů ve společnosti N-able v regionu DACH, předtím byl manažerem distribučního prodeje ve společnosti GFI Software. Ve své pozici v ZEBRA SYSTEMS se stará o distribuční prodej a rozvoj obchodu všech značek na Slovensku. Kromě slovenštiny hovoří Erik plynně německy a anglicky a ve volném čase rád cestuje, fotografuje, čte knihy a tráví čas s přáteli.

Marleen Schonewille má bohaté zkušenosti s projekty a poradenskou činností v různých odvětvích včetně finančního, energetického a utilitního sektoru. Pracovala ve společnosti ConQuaestor na různých poradenských projektech a v UCPartners na poradenských projektech v oblasti energetiky a utilit, obojí v Nizozemsku. Ve společnosti ZEBRA SYSTEMS je zodpovědná za administrativu a organizaci akcí zaměřených na akvizici nových zákazníků. Marleen v současné době žije ve slovinském Kršku a kromě holandštiny hovoří anglicky, německy a slovinsky. Mezi její koníčky patří cestování, studium nových jazyků a četba knih.

“Vzhledem k tomu, že prostředí kybernetické ochrany čelí stále větším výzvám, vidíme v současné době ve střední a východní Evropě velkou příležitost nabízet prostřednictvím naší partnerské sítě uživatelsky přívětivá, osvědčená a cenově výhodná bezpečnostní řešení,” řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. “Pevně věřím, že Erik a Marleen přidají k našemu úsilí další energii a identifikují nové obchodní příležitosti pro námi dodávané produkty a služby, ať již v oblasti on-premise, cloudových nebo SaaS řešení.”

O ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s 30 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice, na Slovensku a v jihovýchodní Evropě. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů Acronis, GFI Software, N-able, Cloudflare a AST.

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy