Xiaomi otevřelo nový obchod v Ostravě

Xiaomi otevřelo nový obchod

Xiaomi, značka mobilních telefonů a elektroniky, především z oblasti IoT a smart home, otevřela reprezentační prodejnu Xiaomi Mi STORE, tentokráte v ostravském nákupním centru Forum Nová Karolina. Spolu s touto se tak jedná již o devátou prodejnu v České republice. Doposud byl v Ostravě umístěn pouze kiosek Xiaomi Mi ZONE, kterých je nyní po celé ČR celkem šest.

Otevření dalšího designového obchodu potvrzuje zájem Xiaomi přibližovat se svým zákazníkům. Zároveň zde prezentují široké spektrum produktů. Kromě mobilních telefonů, populárních zejména díky vynikajícímu poměru výkonu a příznivé ceny, si zde zákazníci mohou reálně „osahat“ produkty z oblasti elektromobility, chytré náramky a hodinky, robotické vysavače s lokální laserovou navigací či přístroje do chytré domácnosti propojené do jedné aplikace, jako jsou konvice, indukční vařič, rýžovar či čistička a osvěžovač vzduchu.

V den otevření byla k dispozici speciální nabídka. Pro prvních 330 zákazníků byly k dispozici vybrané produkty za zlomek jejich ceny. Například telefon Mi A2 za 499 Kč, Redmi Note 5 za 399 Kč, rýžovar za 299 Kč, fitness náramek Amazfit Bip za 199 Kč nebo zubní kartáček Mi Toothbrush za 59 Kč. Kromě toho na všechny telefony byla plošná sleva 10 % a na všechny ostatní produkty 30 %.

Nebylo divu, že o akci byl enormní zájem a fronta zákazníků byla dlouhá až mimo nákupním centrum. Někteří zájemci čekali už od odpoledne předcházejícího dne před otevřením. Za jediný den pak prodejnou Xiaomi Mi STORE prošlo více než tisíc platících zákazníků. Mezi nejprodávanějším zbožím byly dle očekávání aktuální mobilní novinky Redmi Note 7 a Mi 9, dále chytré náramky Mi Band 3, Amazfit Bip, Amazfit Stratos 2S, a neposlední v řadě robotické vysavače Mi Robot Vacuum. Největší obrat pak přinesly elektrické koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter, které si zájemci mohli na místě i vyzkoušet na venkovní dráze.

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »