Účetní systém FlexiBee rozšiřuje možnosti skladů

sklad logistika

Uživatelé účetního systému ABRA FlexiBee mohou nově využívat pokročilé řízení skladů, aniž by museli měnit systém. FlexiBee lze nově propojit se skladovým systémem Lokia od firmy Grit. O technickou stránku propojení se postarala integrační platforma Dativery.

FlexiBee je od počátku vyvíjeno jako komplexní ekonomický systém včetně podpory skladů. V určitém okamžiku růstu firmy se však může stát, že skladové funkce, které systém obsahuje, přestanou firmě stačit.

Propojením FlexiBee a Lokia dojde k tomu, že oba systémy spolu na dálku komunikují. Pokud tedy například uživatel ve FlexiBee zadá objednávku, Lokia automaticky přijme požadavek na vyskladnění zboží. Jakmile pak dojde k vychystání a expedici zboží, pošle Lokia do Flexibee informaci o změně stavu objednávky.

Výhodou propojení je, že uživatelé v systému pracují stejně jako dříve. Obchodní zástupci nebo nákupčí dál používají FlexiBee, skladníci zase Lokia, systémy spolu jen vzájemně komunikují.

Integrace systémů nejvíc pomůže těm uživatelům FlexiBee, kteří cítí, že jim skladové možnosti v základním systému přestávají stačit.

Napsat komentář