Tradiční teambuildingové akce už netáhnou

b2b teambuilding vlak

České firmy si přejí teambuildingové akce na míru. Zaměstnanci už nechtějí trávit společné chvíle pouze při grilování na terase či zahradě firmy, vánočním večírku, či někde v přírodě. S kolegy chtějí zažít akci mimo pracovní prostředí, a to hlavně na netradičních místech a s plným servisem.

Již léta jsou tak po klasických teambuildingových akcích trendem únikové hry. Tento způsob utužení firemního kolektivu skýtá řadu výhod a jsou navržené jak pro velké, tak malé kolektivy. Zahrát si je může jak celá firma, tak třeba jen lidé z jednoho oddělení. V kurzu jsou nyní ty připravované na míru, a především konající se na netradičních místech a chybět nesmí živí herci. I proto agentura Promoteri.eu přišla s první a jedinou týmovou únikovou hrou v ČR odehrávající se v rozjetém vlaku. Ta efektivně podporuje týmového ducha a představuje netradiční privátní teambuilding, o kterém se ve firmě bude ještě dlouho mluvit.

„Zapomeňte na všechny klasické firemní akce, co jste až doteď zažili. Tohle je o něčem jiném. O luxusu, zábavě, adrenalinu a strachu. Pod naší střechou jsme vymysleli, naplánovali a produkčně s The Chamber, specialisty na únikové hry, do nejmenšího detailu vytvořili dokonalou, dech beroucí únikovku pro celou firmu,“ říká Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu. Účastníci během 24 hodin zažijí v jedoucím vlaku neopakovatelný zážitek. Vžijí se do role zvláštního agenta ve vládním vlaku, který směřuje na jednu z typických jízd a vezoucí delegaci do zahraničí.

Tento vlak nikde nestaví, na agentech je však zastavit v soupravě ukrytou a tikající biologickou zbraň. S kolegy lze na plno zažít tajemný příběh plný zvratů. „V rámci hry přijde řada na řešení různých úkolů a interaktivních hádanek. Součástí akce je hned šest herců pomáhajících utvářet jedinečnou atmosféru, a když k tomu přidáte to, že vše se odehrává v unikátních prostorech speciálně připravené vlakové soupravy, složené z osmi vozů a každý z nich hraje významnou roli, máte tu akci, která tu ještě nebyla,“ dodává Vít Krčmář.

Tahle party navíc jede až do rána a není pouze o únikové hře. Vlak nabízí veškeré pohodlí, luxus a doprovodný program po celou dobu jízdy! Pro spáče nechybí pohodlné lůžkové vozy – i to pro účastníky může být zážitek, který ještě nevyzkoušeli. A protože hlad neprospívá misi, tak v jídelních vozech je k dispozici neomezený catering, složený z odpoledního a večerního rautu, snídaně z lokálních surovin, delikátního oběda včetně pitného režimu v podobě nealka, kubánských rumů, vín a dalších ostřejších nápojů. V soupravě je řazen i vůz napěchovaný zábavou a dýdžejem. Aby okamžiky byly zachyceny navždy, k dispozici je originální 3D fotokoutek, fotograf, a připraven bude i profesionální videozáznam včetně záběrů z dronu.

Zatímco klasické týmové hry jsou většinou koncipované pro několik hráčů, jedoucí vlak je připraven pro opravdu početnou skupinu. Proto splňuje požadavky středních a velkých firem – na palubě vlaku může být až 100 osob. Jedno firemní oddělení se bude věnovat únikové hře a další užívat luxusu paluby vlaku. Všichni přitom budou v jedoucí soupravě, a to skýtá možnost zažít firmu nejen jinak, ale mít i dostatek času vyměnit si názory s kolegy, kteří se ve firmě běžně nepotkávají, nebo se jen maximálně zdraví. Přisedněte a zažijte vlak jinak.

Napsat komentář