TikTok testuje novou možnost ‘Re-Post’ pro zvýšení distribuce klipů

TikTok v současné době testuje s některými uživateli novou možnost „Repost“, která jim umožňuje znovu sdílet TikTok klipy se svými sledujícími, přičemž znovu zveřejněný klip se pak zobrazí ve zdrojích jejich připojení.

Jak můžete vidět na snímku obrazovky, který zveřejnil uživatel Kev Adriano (a sdílel jej Matt Navarra), někteří uživatelé nyní mohou ve svých možnostech sdílení vidět nové tlačítko ‘Znovu odeslat’, které v podstatě umocňuje klip tím, že jej znovu sdílí v kanálech „Sledování“ a „Pro vás“ vašich spojení.

Když klip znovu zveřejníte, vaše kontakty uvidí, že jste jej znovu sdíleli, v podrobnostech videa, spolu se všemi komentáři, které jste ke klipu přidali.

Je to tedy další způsob, jak vylepšit klipy, které se vám líbí, a sdílet je se všemi svými přáteli najednou, než posílat každý klip jednotlivě – i když je zajímavé vidět, jak TikTok experimentuje s opětovným sdílením tímto způsobem, zatímco ostatní sociální sítě a platformy pro zasílání zpráv zvažují jejich negativní dopady na zapojení uživatelů.

Přečtěte si více zde: socialmediatoday.com

Zdroj: SOCIAL MEDIA NETWORK NEWS

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy