Techloop.io posiluje svůj management o tři klíčové osoby

Techloop

Tým Techloop zakončil úspěšný rok 2017 tím, že posílil svůj management hned na třech zásadních pozicích. Novým generálním manažerem pro střední a východní Evropu se stal Jakub Daxner, roli HR manažerky nově zastává Veronika Slavíčková a na pozici produktového manažera nastoupil Adam Leitmančík. Od dosazení dalších vysoce zkušených profesionálů do vedení, si Techloop slibuje nejen upevnění své stávající pozice, ale i rychlou expanzi do dalších zemí.

Jakub Daxner

Jakub Daxner přichází do Techloop z investiční skupiny Rockaway, kde měl na starosti rozvoj a zahraniční expanzi startupů z divize Rockaway Ventures. V Techloop nyní tuto zkušenost využije ve funkci generálního manažera pro střední a východní Evropu. Bude zastřešovat optimalizaci procesů a růst Techloop v CEE i přípravu rychlé expanze do dalších evropských zemí mimo stávající trhy Techloop (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Nizozemí a Švédsko).

„Techloop za krátkou dobu dokázal, že je o jeho platformu enormní zájem nejen mezi společnostmi, ale i mezi IT profesionály. Klíčovou součástí mojí role je upevnit naši pozici v CEE. S nejsilnějšími investory v regionu jsme zároveň připraveni na rychlou expanzi do dalších zemí. Už v průběhu úvodních diskuzí se společnostmi a IT profesionály v těchto zemích, vidíme velký zájem. Nejbližších pár měsíců pro nás bude klíčových a těším se, že už velmi brzy ohlásíme další úspěchy,“ říká o své nové roli Jakub Daxner.

„Mám radost z toho, že podpora startupů z naší strany může přerůst i do této podoby, kdy se Jakub Daxner rozhodl věnovat naplno podpoře Techloopu a stává se součástí jejich úspěšného příběhu,“ říká Viktor Fischer, který vede Rockaway Ventures.

Jakub bude těžit i ze svého předchozího působení ve společnosti McKinsey, kde se specializoval na private equity v různých segmentech a působil ve 13 zemích v rámci tří kontinentů.

CEO Techloop, Joao Duarte, dodává: „Jakuba moc rádi vítáme do senior managementu Techloop. To, že dokážeme zaujmout někoho tak talentovaného, je důkazem nejen toho, co jsme doposud dokázali, ale i obrovského potenciálu Techloop pozitivně ovlivnit IT sektor v celém CEE regionu i mimo něj.“

Veronika Slavíčková

Významnou posilou týmu je i HR manažerka Veronika Slavíčková, která má za sebou 11 let zkušeností v interním HR na pozicích s lokální i mezinárodní zodpovědností. Pracovala osm let v TV Nova a CME, a poté v Carrier Commercial Refrigeration.

Veronika hraje klíčovou roli v plánovaném rychlém růstu Techloop z malého českého startupu do mezinárodní firmy o více než 100 lidech v horizontu následujících 12 měsíců. Zároveň má na starosti zachování unikátní startupové atmosféry uvnitř společnosti.

Adam Leitmančík

Tým Techloop nově rozšířil i produktový manažer Adam Leitmančík, mezi jehož zkušenosti patří práce product manažera v LMC (Jobs.cz a Prace.cz), kde zodpovídal za spuštění nové mobilní aplikace.

V Techloop se Adam zaměří zejména na zjednodušení procesu hledání práce pro uživatele a urychlení náboru IT profesionálů pro firmy. Jeho cílem je udělat z Techloop jedničku pro nábor IT specialistů na evropském trhu. Adam také dohlíží na spuštění mnoha nových funkcí Techloop v horizontu několika měsíců a na celkové vylepšení produktu.

Napsat komentář