Supersoused je nově partnerem Europ Assistance a firmy Nejlevnější nábytek

Supersoused

Startup Supersoused.cz, který přináší tržiště vzájemné sousedské výpomoci i montážní a instalační služby pro nábytkářské řetězce, je nově montážním partnerem firmy Nejlevnější nábytek. Spolupráce funguje na principu B2B2C, zákazníci se tedy mohou prokliknout přímo na tržiště sousedské pomoci, případně si objednat profesionální montážní tým. Od března rovněž Supersoused.cz rozšířil spolupráci s Europ Assistance, kde zajišťuje asistenční zásahy v oblasti instalatérských, elektrikářských a plynařských prací. Startup za poslední dobu rozšířil své služby o elektrikářské práce (slaboproud i silnoproud) a o truhláře zajišťující úpravy nábytku na míru. Dokáže tak pokrýt veškeré instalační práce související zejména s montáží kuchyňských linek.

„Těší mě, že se nám i nadále daří rozšiřovat B2B partnerství s nábytkářskými řetězci i asistenčními službami. V obou segmentech intenzivně vyjednáváme nová partnerství, která nás posouvají k našemu cíli – stát se lídrem v montážních a řemeslných službách v České republice a na Slovensku. I nadále proto usilovně pracujeme na expanzi do dalších měst ČR a nabírání řemeslníků do vlastních týmů tak, abychom mohli nabídnout komplexní službu, která začíná objednávkou a končí finalizací daného produktu, případně vyřízením reklamace,“ říká Žaneta Huňková, CEO Supersoused.cz.

V souvislosti s přípravou nových partnerství rozšiřuje Supersoused.cz své služby o elektrikářské, zednické, truhlářské a podlahářské práce. V neposlední řadě poskytuje také obkladačské práce. Kromě nábytkářských řetězců chce oslovit i hobby markety.

Startup v nedávné době oznámil rozšíření svého portfolia o montáž kuchyňských linek vč. kompletní přípravy rozvodů elektra a vody nebo odvoz do sběrného dvora. Dříve začal s poskytováním instalatérských prací, montáží a demontáží nábytku do domácnosti či kanceláře, montáží kuchyňských linek včetně kompletní přípravy rozvodů elektra a vody. V březnu nově přibyly elektroinstalační, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce. I nadále se Supersoused.cz soustředí na spuštění dalších řemeslných služeb, zahrnujících zejména zámečnické a malířské práce nebo práce se sádrokartonem. B2B partnerům tak nabízí komplexní službu, kterou si mohou zákazníci objednat v rámci nákupu, a to včetně dovozu produktu, jeho montáže či instalace, odvozu starého nábytku, likvidace odpadu a případně i vyřízení reklamace.

Napsat komentář