Společnost Panasonic vytvořila novou organizaci

Hiroyuki Nishiuma

Společnost Panasonic oznámila založení nové organizace Panasonic Connect Europe, která se zaměřuje na řešení v oblasti měnících se technologických potřeb evropských podniků. Panasonic Connect Europe bude nabízet různá technologická řešení B2B spolu s rozšířenými službami, které pomohou zákazníkům zachovávat jejich kritické operace a organizacím transformovat jejich obchodní činnost.

Nová organizace spojí vysoce kvalitní portfolio produktů B2B společnosti Panasonic – od výrobních strojů a softwaru po odolná mobilní počítačová řešení – a její portfolio v oblasti vysílání a mediální zábavy – spolu s rozšířenými dovednostmi v oblasti poradenství, systémové integrace, řízení projektů a vývoje aplikačního softwaru. Cílem je vytvořit nového lídra v oblasti technologických řešení.

“Panasonic Connect Europe vytvoří novou, agilní organizaci, která bude schopna rychle reagovat na požadavky různých průmyslových odvětví v oblasti výroby, logistiky, maloobchodu, zábavy, vzdělávání a veřejného sektoru,” uvedl Hiroyuki Nishiuma, současný výkonný ředitel společnosti Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), který se stane výkonným ředitelem nové společnosti Panasonic Connect Europe. “Těšíme se na spojení našich produktových zkušeností s našimi rozsáhlými možnostmi řešení, abychom pomohli podnikům transformovat jejich fungování pro budoucnost.”

Nedílnou součástí nové společnosti bude inovace — obchodních procesů v první linii – nazvaná “Gemba Process Innovation” —čerpající z rozsáhlého know-how společnosti Panasonic v oblasti obchodu, technologií a řešení a představuje transformační přístup k radikální revizi, redesignu a novému nastavení procesů. Využívá inovativní technologie pro nové způsoby práce, které zvyšují efektivitu a spokojenost zákazníků.

Tým Gemba Process Innovation bude poskytovat poradenství a zavádět periferní zařízení, inteligentní snímání a robotiku, zlepšovat vizualizaci provozu pomocí digitalizovaných dat, zajišťovat provozní optimalizaci a automatizaci procesů a umožňovat celkovou optimalizaci v celém dodavatelském řetězci.

Společnost Panasonic Connect Europe bude také podporovat vlastní evropské servisní a podpůrné centrum. Nový subjekt bude také čerpat z odborných znalostí společnosti Zetes, kterou plně vlastní Panasonic a která vyvíjí a prodává software a řešení pro dodavatelské řetězce zajišťující agilitu, viditelnost a sledovatelnost v propojených dodavatelských řetězcích; a společnosti Blue Yonder, kterou – jak bylo nedávno oznámeno – společnost Panasonic kupuje a která je světovým lídrem v oblasti digitálního dodavatelského řetězce a vícekanálového obchodního plnění.

TZ

@RadekVyskovsky

Napsat komentář