Spokobox obhájil vítězství v soutěži Obal roku

Spokobox

Multifunkční krabice Spokobox z chovatelského e-shopu Spokojený Pes vyhrála v soutěži Obal roku 2020 v kategorii e-commerce. Pro Spokojeného psa to znamená již druhé vítězství v této prestižní soutěži, protože v roce 2016 byla oceněna i jeho zasilatelská krabice, ze které lze snadno složit boudu pro psa. Kromě nápaditého designu ocenila porota i důraz, který byl při výrobě kladen na použití nejmodernějších trendů ve výrobě obalů.

Spokojený pes vsadil na obal skládající se ze dvou dílů a nesoucí originální design se vzory tlapek a dalších psích motivů, který nenechá nikoho na pochybách, komu je krabice určena. Při výrobě byly použity technologie digitálního laserového výseku a digitálního tisku, které zastupují nejnovější trendy ve výrobě obalů. Tyto skutečnosti ocenila i porota soutěže, která zařadila Spokobox mezi vítěze letošního ročníku.

První krabice Spokobox vznikla před dvěma lety, kdy se společnost Spokojený pes, jeden z největších českých e-shopů v oblasti zvířecích mazlíčků a jejich potřeb, rozhodla, že se pokusí přenést do Česka trend tzv. mystery boxů, který je v zahraničí již rozšířený a velmi oblíbený. Od té doby se design několikrát měnil s cílem vytvořit jedinečný zážitek nejen pro samotné zákazníky, ale hlavně pro jejich chlupaté kamarády.

Výrobu oceněného Spokoboxu si i v letošním roce vzala na starost skupina Thimm, která v roce 2016 vyrobila i první oceněný obal, krabici – boudičku.

Napsat komentář