Signify přináší do interiéru přirozené denní světlo

NatureConnect

Signify představuje NatureConnect, světelnou inovaci inspirovanou přírodou, aby se lidé cítili šťastnější a zdravější. Systém je založen na osvědčených principech biofilního designu, které využívají prvky přírody v interiérech k vytvoření zdravého a inspirativního prostředí. První implementace NatureConnect je v současné době instalována v polské Varšavě v jedné z kanceláří společnosti Skanska, přední mezinárodní vývojové a stavební společnosti.

V našem moderním světě lidé tráví v průměru více než 90 % svého času uvnitř, kde nemají přístup ke správnému dennímu světlu, které by mělo vliv na jejich psychickou pohodu.1 Vystavení správnému množství světla během dne, stejně jako barvy a dynamika přírody, jsou pro nás životně důležité v mnoha ohledech. Silně ovlivňují naši náladu, úroveň energie, pohodlí, kvalitu spánku a naše zdraví a celkový komfort. Důležitost zdravých a spokojených zaměstnanců se stala prioritou. Osvětlení programu NatureConnect je navrženo tak, aby prospělo tělu i mysli, a aby vedlo ke zvýšení produktivity a celkové spokojenosti na pracovišti.

NatureConnect kombinuje různá LED svítidla – Daylight, Skylight a Lightscape – s intuitivním ovládáním a vytváří světelné scény přizpůsobené potřebám lidí, založené na ověřených přirozených zážitcích:

  • Podpora přirozeného biorytmu: Napodobování rytmu slunečního světla, které nás podpoří, abychom byli aktivní během dne a dobře spali v noci.
  • Výhled na oblohu: Přenesení vnější světelné atmosféry do interiéru pro pocit svobody a lepší vnímání času.
  • Být součástí přírody: Přeneste barvy a dynamiku z přírody, abyste navodili pozitivní emoce, zvýšili kreativitu a podpořili lidi, aby aktivně spolupracovali.

“Stali jsme se „indoorovou“ generací, žijící ve stále online světě, kde vytvořit rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem je náročnější než kdykoli předtím,” řekla Olivia Qiu, hlavní ředitelka pro inovaci společnosti Signify. „Mnoho společností mění svůj přístup a uvědomuje si, že investice do zdraví a celkového komfortu zaměstnanců se vyplácí. Pohoda zaměstnanců nakonec znamená prosperující firmu.“

Program NatureConnect je pro zákazníky v Evropě dostupný od 18. května a následně pak v dalších oblastech světa.

Napsat komentář