Revolut v ČR používá už 56 tisíc uživatelů, celkem má 4 miliony uživatelů

Revolut získal čtyři miliony uživatelů

Londýnská společnost Revolut byla založena před necelými čtyřmi roky, ale už dnes oznámila, že zaregistrovala přes čtyři miliony zákazníků v celé Evropě a v příštích čtyřech letech chce dosáhnout počtu 100 milionů klientů po celém světě. Aby se to povedlo, buduje tento fintech evropský „growth machine“, který mu pomůže rychle růst ve všech zemích, kde jsou dnes služby Revolutu dostupné, a zdvojnásobí současný počet pracovních sil.

Tento londýnský fintech rovněž zveřejnil nejnovější údaje o růstu, jež odhalují, že se k Revolutu každý den připojí přes 10 000 nových zákazníků. Před pouhými šesti měsíci to přitom bylo jen asi 7 000 zákazníků denně. Kromě toho narostl i týdenní počet aktivních uživatelů (WAU) z 500 000 v červenci 2018 na více než 1,2 milionu v únoru 2019. Měsíční počet aktivních uživatelů (MAU) vzrostl v témže období z 900 000 na 1,9 milionu. Měsíční objem transakcí u Revolutu se rovněž zvýšil, a to z 2,4 miliardy USD v červenci 2018 na více než 4,6 miliardy USD měsíčně.

Revolut chce vybudovat lokální týmy v 19 zemích po celé Evropě. Tyto týmy budou sestávat z 5 až 10 osob v každé zemi. Tato rychle rostoucí fintechová společnost rovněž sestaví centrální tým ve Spojeném království, který bude lokálním týmům pomáhat. Stanovila si vysoký cíl: V příštích šesti měsících chce přijmout přes 200 osob. Lidé, kteří mají zájem připojit se k centrálním nebo lokálním týmům Revolutu, si mohou prohlédnout nabízené pozice a zaslat své žádosti přes firemní webovou stránku.

Nik Storonsky, výkonný ředitel a zakladatel společnosti Revolut, prohlásil:

„Výrazně zrychlujeme náš růst po celé Evropě a prosazujeme náš plán posílit podnikání a pomoci desítkám milionů Evropanů, aby získali větší kontrolu nad svými finančními prostředky. Věříme, že jsme na samém počátku. Náš provozní tým neúnavně prosazuje mezinárodní expanzi a zavádění Revolutu na nové trhy po celém světě. Rozhodli jsme se vybudovat ‚growth machine‘, který nám pomůže růst rychleji v každé zemi, kde jsou naše služby dostupné.“

Vedle cílů, které si společnost Revolut vytyčila pro Evropu, očekává tento hráč na poli bankovnictví, že v nadcházejících měsících představí své služby i na několika globálních trzích. Vstup na trhy v USA, Kanadě, Singapuru, Japonsku a na Novém Zélandu plánuje na počátek roku 2019. Na čekací listiny společnosti Revolut se již zaregistrovalo více než 150 000 zákazníků.

David Pavliska, BD manažer Revolutu, prohlásil:

Revolut v Česku používá už přes 56 tisíc uživatelů. Navíc, s více než 300 otevřenými pozicemi v polském Krakově může být Revolut také zajímavým potencionálním zaměstnavatelem, a to například pro mladé lidi z Ostravy, nebo také z Prahy, kde hledáme lidi na dvě otevřené pozice.”

Napsat komentář