Retail Summit 2021 – konečně osobně!

Mimořádná situace začátkem roku 2020, kromě negativních dopadů, vyvolala a urychlila celou řadu změn a vytvořila i spoustu nových obchodních příležitostí. Zároveň nastolila do budoucna i velké množství otázek. Retail Summit 2021 nabídne mnoho aktuálních odpovědi, inspirací a návodů, jak pro přítomnost, tak i pro budoucnost obchodu.

Hlavními tématy budou tyto otázky:

Co z těchto změn přetrvá, co je jen dočasné a co se vrátí zpět k „normálu“?
Mění zákazníci skutečně trvale své nákupní chování nebo ne?
Je vliv technologií opravdu tak zásadní?
Co to může znamenat pro vnitřní organizaci maloobchodníků a jejich zaměstnance?
Opravdu vstupujeme do „nové obchodní reality“ a jaké mohou být její parametry?

A jaké je poslání Retail Summitu?

Dodávat pravidelný přísun informativních a inspirativních vystoupení předních domácích i zahraničních podnikatelů, manažerů i expertů
Podporovat intenzivní výměnu názorů a zkušeností a vzájemnou komunikaci jednotlivých hráčů obchodního trhu – retailerů a výrobců, domácích a mezinárodních firem, kamenných i internetových obchodníků.
Vytvářet ideální podmínky pro řadu oficiálních i neformálních jednání směřujících k rozšíření stávající spolupráce či uzavírání nových obchodů

Více informací najdete na webových stránkách summitu.

 

@Jana Efmertová

Zdroj: EVENT WORLD NETWORK NEWS

Napsat komentář

HR a Jobs

Revoluce v benefitech se nekoná

[[{“value”:” I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo.

Číst dále »