Pursang E-Tracker: Nejlepší elektrický motocykl pro off-road

[[{“value”:”

Španělský Pursang patří mezi špičku v segmentu elektrických motocyklů a nabízí vynikající volbu pro ty, kteří se chtějí vejít kamkoli, kde mohou jezdit na dvou kolech. E-Track je elektrická sportovní motorka pro ty, kteří chtějí všechno. Je zde dostatek výkonu pro zábavu, solidní dojezd, který vás dostane tam, kam potřebujete, a to vše oblečené do balíčku, který bude přitahovat pozornost všude, kam pojedete.

Pursang E-Track je výsledkem téměř 3 let práce Jima Palau-Ribese a jeho týmu a vize, která ho vedla k tomu, aby viděl budoucnost elektrické mobility tváří v tvář stále přísnější legislativě z hlediska emisí a hluku.

E-Track se skládá z působivého souboru technologií, přičemž nejpozoruhodnějším prvkem je motor Bosch. Všechny jeho vlastnosti se však skutečně spojují a staví jej do technického popředí. Je třeba také poznamenat, že různé části motocyklu jsou vytištěny 3D technologií, jako je mimo jiné podpěra obrazovky, základní krabice pro kabeláž, podpěra světlometů a izolační krytky motoru.

Esteticky vyniká svým vzhledem, který pochází přímo z oválů dirt track. Má vysoká, široká řídítka a povrchovou úpravu těla s charakteristickou minimalistickou zádí. Model E-Track má 2 povrchové úpravy: standardní povrchovou úpravu nebo exkluzivnější karbonovou povrchovou úpravu.

Přístrojová deska ožívá barevným TFT displejem, který zobrazuje rychlost, dojezd, jízdní režim, dočasnou regeneraci motoru, blinkry, světla atd. E-Track lze propojit s aplikací Bosch přes Bluetooth.

Pursang můžete nabíjet v jakékoli běžné 220V zásuvce. Doba plného nabití je 6 hodin. Motorku můžete nabít i částečně. Tři hodiny vám poskytnou nabití asi na 70 %.

Všechny díly jsou vyrobeny ve Španělsku, kromě motoru Bosch.

Pursang E-Track je k dostání v Evropě za 9 400 eur (bez daní a dopravy) a doba dodání je 2-3 týdny.

Foto: Facebook

Zdroj: eGOVERNMENT.NEWS“}]] 

​ 

Napsat komentář