Portfolio paletových nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků je opět širší

Linde MT12

Hned čtyři nové modely vozíků vhodné pro lehčí manipulaci jsou od této chvíle zákazníkům k dispozici.

Nízkozdvižný vozík Linde MT12 a tři paletové vysokozdvižné vozíky Linde MM10, MM10i a ML10 jsou kompaktní, mají optimální nosnost a disponují elektrickým pohonem. Zákazníci tak nyní mohou vybírat z ještě širší nabídky manipulační techniky, která bude co nejlépe vyhovovat jejich potřebám.

Ideální pomocník: vozík Linde MT12

Elektrický paletový vozík Linde MT12 s maximální nosností 1,2 t je prvním z nově představených modelů. Díky velmi kompaktním rozměrům je model MT12 ideální pro práci v omezeném prostoru a na korbě nákladních vozů. Všestranný pomocník je velmi jednoduchý na obsluhu. Elektromotor pojezdu o výkonu 0,65 kW zajišťuje, aby bylo možné všechny manévry provádět bez vynaložení větší síly. Předností vozíku je použití lithium-iontové baterie se všemi jejími provozními výhodami. Vozíku dodává energii na dobu provozu až tří hodin, což mu poskytuje dostatek mobility. Baterii Li-ION lze díky jejímu připojení přes konektor velmi snadno a pohodlně vyměnit nebo zapojit do externí nabíječky, která je standardně dodávaná spolu s vozíkem. Trvá pouze 30 minut, než se obnoví kapacita baterie na 50 %, a po dvou a půl hodinách je již baterie plně nabitá.

Vozík MT12 je dodáván s řadou bezpečnostních prvků, včetně elektromagnetické brzdy a nízko uchycené dlouhé ojky, která zajišťuje dostatečnou bezpečnostní vzdálenost mezi obsluhou a vozíkem.

Výkonná trojka: vozíky Linde MM10, ML10 a MM10i

V segmentu paletových vysokozdvižných vozíků rozšiřují nové modely stávající nabídku o vozíky pro lehké až střední nasazení. Modely Linde MM10 (mono sloup) a Linde ML10 (standardní sloup) se používají hlavně pro manipulaci s paletami o hmotnosti do 1000 kg. Při ukládání břemen ve výškách do 2 metrů poskytuje mono sloup obsluze obzvláště dobrý výhled na manipulovaný náklad. Dalším přínosem vozíku je možnost využít jej jako výškově stavitelný mobilní pracovní stůl, který zlepší ergonomii při práci. Tam, kde je zapotřebí větší světlost podvozku od podlahy nebo je třeba zdolat nájezdové rampy a šikmé trasy, je jako další varianta k dispozici model MM10i, vybavený iniciálním zdvihem opěrných ramen podvozku.

Napsat komentář