Polus City Center se mění

Polus City Center

Polus City Center přechází v tyto dny intenzivní rekonstrukcí interiéru, přičemž první fáze projektu bude brzy dokončena. Návštěvníci se tak již v září mohou těšit na moderní tvář nákupního centra. V další fázi navíc přinese více než 20 nových provozů a dvojnásobně větší prodejní plochu na přízemí.

Kromě již existujících obchodů najde v renovovaných prostorách Polus City Center svůj nový domov více než 20 obchodů s potravinami a módou, včetně oblíbených módních značek Reserved, Mohito, House, Cropp a Sinsay a řetězce Lídl. Nákupní centrum poskytne návštěvníkům široké spektrum potravinového zboží a rozšíří svůj mix důvěrně známých nájemců. Již existující provozy jako Datart nebo Polus market zase nabídnou větší prodejní plochu a širší výběr. Zákazníci si budou moci první nákupy užít již v září, kdy bude otevřena zrekonstruovaná část. Celý obnovený Polus City Center bude zpřístupněn ještě před vánočními nákupy.

Vítanou novinkou budou určitě eskalátory, které nahradí točité schodiště na křižovatkách při kinech a fitcentru. Změny se dotknou i charakteristického travelátoru uprostřed nákupního centra, jeho část z přízemí na 1. patro už byl odstraněna. Nový systém značení navíc usnadní návštěvníkům orientaci v rámci nákupního centra.

Cílem modernizace je přinést zákazníkům ještě příjemnější porovnání zážitek jako dosud. I z toho důvodu přibydou nové kavárny s příjemnými terasami a design celého centra se bude nést v duchu domácí pohody. „Zvýšené pohodlí pro naše zákazníky je společným jmenovatelem všech vylepšení, ke kterým jsme přistoupili,“ říká Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic společnosti IMMOFINANZ.

Změny se však nedotknou jen nákupních pasáži. Zákazníci najdou v Polus atraktivní oddychové zóny, nový food court a zmodernizované podzemní garáže. Motorizovaným návštěvníkům již v současnosti usnadňuje pohyb v garážových prostorách nový navigační systém, dynamická navigace a moderní osvětlení.

Food court bude po svém zářijovém znovuotevření k nepoznání. Už nyní má nové podlahy, osvětlení a stropy, čeká se už jen na nový nábytek. Dočká se rozšíření do uličky směrem ke kinům, čímž poskytne více prostoru novým provozům s jídlem a nápoji. Nové prostory budou světlejší díky novým ekologickým LED žárovkám a vzdušnější i díky přírodním materiálům a většímu množství zeleně. Díky praktickému rozdělení na zóny si v něm své místo najde opravdu kdokoliv – ať už rodina s dětmi nebo manažeři na pracovním setkání.

Okolí nabídne nové možnosti

V rámci rekonstrukce exteriéru je naplánována modernizace fasády nákupního centra a vchodů pro návštěvníky. Příští rok bude následovat rekonstrukce náměstí před hlavním vstupem do centra a v plánu je i zlepšení propojení areálu jezera Kuchajda s nákupním centrem. Oblíbené místo pro sportovce či maminky s dětmi tak bude díky novým přístupovým chodníkem ještě dostupnější.

Napsat komentář