P&G představuje inovace na veletrhu CES 2020

b2b PG

Společnost Procter & Gamble se vrací na veletrh CES 2020 a spolu s dalšími špičkovými inovátory z celého světa předvádí, jak kombinuje uživatelské poznatky se špičkovými technologiemi pro vývoj inovativních produktů, které mění každodenní používání.

Veletrhu CES se Procter & Gamble se svojí P&G LifeLab poprvé zúčastnil v roce 2019 a ihned získal řadu ocenění, například cenu „CES Editors’ Choice“ deníku USA Today.

Letos bude P&G na veletrhu CES 2020 představovat tyto produkty:

  • Oral-B iO – tento produkt představující zásadní skok v inovativních technologiích v oblasti zubní péče je vybaven magnetickým pohonem bez tření, který rovnoměrně distribuuje energii do špiček štětin, a vytváří tak revoluční mikrovibrace.
  • Lumi® by Pampers – revoluční systém péče typu „vše v jednom“, který kombinuje data získávaná v reálném čase s intuicí, a rodičům tak pomáhá předvídat potřeby dítěte.
  • The Charmin Roll Bot – zcela první robot svého druhu, který díky ovládání prostřednictvím chytrého telefonu (pomocí funkce Bluetooth) dodá novou roli toaletního papíru Charmin, takže už nikdy nedojde v tu nejméně vhodnou chvíli.
  • AIRIA – špičkový propojený systém interiérových vůní, u něhož je obsah do prostoru dodáván „chytrým“ způsobem, a umožňuje tak dosáhnout sofistikovaný a konzistentní efekt.
  • Opté Precision Skincare System  – první personalizovaný ruční korektor, který skenuje, detekuje a opravuje nadměrnou pigmentaci pokožky, a každodenně tak pomáhá odhalit její přirozenou krásu.
  • Vyhřívaný holicí strojek GilletteLabs – díky inovativní zahřívané plošce tento produkt vytváří po celou dobu holení pocit tepla, a u každého tahu tak vyvolává dojem doteku horkého ručníku.

Společnost také představila doprovodnou webovou stránku, kde zájemci mohou virtuálně navštívit výstavu P&G LifeLab, prohlédnout si ukázky produktů a prezentace a dokonce nakupovat nebo předobjednat produkty z veletrhu.

P&G bude po celý týden komunikovat se spotřebiteli, zákazníky i potenciálními inovačními partnery – klíčem k úspěšné inovaci je totiž spolupráce napříč odvětvími. Subjekt P&G Ventures, startupové studio firmy, bude pořádat rovněž akci P&G Ventures Innovation Challenge, vrcholnou událost své každoroční soutěže v oblasti rozvoje podnikání.

Napsat komentář