Operativní leasing pro retail a podnikatele

Volkswagen Financial Services

Návrat na stupně vítězů v letošním 17. ročníku soutěže Zlatá koruna slaví Volkswagen Financial Services, která se svým operativním leasingem pro retail a podnikatele ŠKODA Bez starostí získala bronzovou příčku v kategorii Leasing pro podnikatele. Ocenění jménem celé společnosti na slavnostním galavečeru převzal jednatel společnosti Vratislav Strašil.

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí zvládne přesně to, co už stojí v jeho názvu. Jedinou starostí zákazníka je zvolit konfiguraci vozu, roční nájezd a délku pronájmu – o vše ostatní se postará Volkswagen Financial Services. V ceně fixní měsíční splátky jsou zahrnuty veškeré poplatky, servis vozu vč. uskladnění sezónních kol a havarijního pojištění včetně všech skel. V případě poruchy nebo odcizení vozidla je řidičům k dispozici náhradní vůz.

Soutěž Zlatá Koruna už 17 let oceňuje ty nejlepší finanční produkty na českém trhu. Odborná porota, složená ze zástupců finančních společností, akademické sféry, podnikatelů a dalších, hodnotí produkty z hlediska jeho ekonomické kvality a bezpečnosti. Do soutěže se pravidelně zapojují prakticky všechny významné banky, pojišťovny nebo nebankovní společnosti.