OKIN BPS má novou pobočku v Texasu

OKIN BPS

Poskytovatel podnikových služeb společnost OKIN BPS oznámila otevření nové pobočky v San Antoniu ve státě Texas. Nová pobočka přinese lokálně téměř 1 500 nových pracovních míst a znamená investici ve výši 23mil. dolarů. Na celý projekt získal OKIN BPS grant fondu Texas Enterprise Fund (TEF) v objemu přes 6,6mil. dolarů.

Guvernér státu Texas Greg Abbott k této události řekl: “OKIN BPS patří mezi nejrychleji rostoucí poskytovatele služeb v oboru IT, telekomunikace a podnikových služeb, který sází na kvalitní školení svých zaměstnanců a nové technologie. Otevřením nové pobočky v Texasu, mimo evropský kontinent, zahájil vůbec největší vlnu expanze ve své historii. Děkuji OKINu za investici do Texasu a jsem přesvědčen, že toto nové partnerství přinese našemu státu mnoho dobrého.”

“Jsme rádi, že můžeme po dvou letech hledání oznámit otevření naší pobočky v San Antoniu v Texasu. Pro Texas a jmenovitě San Antonio jsme se rozhodli z toho důvodu, že zde sdílejí totožné hodnoty, kterých si vážíme i v OKINu a na kterých chceme založit náš další růst. Tímto bychom chtěli poděkovat všem v Texasu a San Antoniu za podporu a pomoc. Těšíme se, že naše přítomnost v San Antoniu bude pro všechny strany přínosná.” dodává Michal Jelínek, zakladatel OKIN BPS, a.s.

K expanzi OKINu dochází i v České republice. Ten zde v průběhu posledních měsíců získal tři nové klienty, kterým poskytuje služby zákaznického servisu.

Napsat komentář