Nové výzkumné centrum vivo v Si-anu

vivo testinglab

vivo letos v únoru rozšířilo svou R&D síť o nové centrum v čínském Si-anu. Díky němu vivo prohlubuje investice do technologií obrazových systémů, na které se bude nové centrum soustředit. Centrum se zaměří na odlaďování projektů a vývoje, výzkum algoritmů spojených s obrazovými systémy a technickou podporu, která urychlí uvedení výsledků výzkumu a vývoje do praxe a poskytne uživatelům profesionální zážitek z focení.

Pro vivo je důležité kombinovat skutečné požadavky spotřebitelů s prvotřídním designem. Právě proto se věnuje optimalizaci obrazových systému a dalších strategických směrů, díky kterým se odlišuje od konkurence. Svou globální síť R&D center specializovaných na obrazové systémy rozvíjí vivo od roku 2017. Centra se nachází v Šen-čenu, Tchaj-peji, Tokiu a San Diegu. Působí v nich více něž 700 lidí, kteří spolu intenzivně spolupracují. Věnují se zejména vylepšování hardwaru, softwaru a algoritmů a současně prohlubují výzkum nejinovativnějších technologií, které se zatím nacházejí v prvotním stádiu vývoje. Výzkumná a vývojová centra, posílená o novou pobočkou v Si-anu, talenty a zdroje, stojí za úspěchem společnosti vivo, která tak s jejich pomocí nabízí svým uživatelům špičkové produkty a služby.

O vivo

vivo je přední světovou společností na poli chytrých technologií a inteligentních služeb známou pro svůj inovativní design chytrých telefonů, které dnes spojují uživatele po celém světě. Pro vivo jsou charakteristická i další vivo chytrá zařízení a služby založené na kreativním přístupu a design thinking – způsobu myšlení zaměřeného na zavádění nových přístupů a procesů. Základními hodnotami vivo jsou inovace, orientace na spotřebitele a tzv. Benfen*. Tyto hodnoty se staly základem strategie udržitelného rozvoje vivo – společnosti, jejíž vizí je stát se technologickým podnikem světové úrovně.

Sídlo společnosti vivo se nachází v Číně. Zaměstnanci devíti výzkumných center vivo v Šen-čenu, Tung-kuanu, Nankingu, Pekingu, Chang-čou, Šanghaji, Tchaj-peji, Tokiu a San Diegu se zaměřují na vývoj nejmodernějších technologií, mezi které spadá například 5G sít, umělá inteligence, průmyslový design (proces navrhování produktů pro průmyslovou výrobu), nebo technologie focení. Pět výrobních závodů vivo se nachází v Číně, jižní a jihovýchodní Asii. Ročně vyprodukují přes 200 milionu chytrých telefonů. Vivo se od roku 2019 rozrostlo do 30 zemí a regionů a stalo se oblíbenou značkou více než 370 milionů uživatelů po celém světě.

Napsat komentář