Nová řešení zvyšují produktivitu pracovníků ve skladech o 24 procent

monokulární náhlavní displej HD4000

Společnost Zebra Technologies představila intuitivní skladové novinky určené k optimalizaci pracovních toků, maximalizaci produktivity ve skladech a zlepšení zaškolování nových zaměstnanců.

Zebra FulfillmentEdge™ transformuje stávající systémy správy skladů (WMS) pomocí dynamických pracovních toků a směrování pracovníků k vychystávání, balení a odkládání v reálném čase – bez nákladných a riskantních aktualizací nebo změn v samotném WMS. Nabízí moderní uživatelské prostředí, které vylepšuje mobilní počítače Zebra Technologies s Android spolu s inovativním volitelným uživatelským příslušenstvím, jako je náhlavní displej třídy HD4000. Společnost Zebra rovněž představila nový bezdrátový prstenový skener RS5100, který pracovníkům poskytuje možnost ultra lehkého handsfree skenování pro zvýšení produktivity v průmyslovém prostředí.

Podle nedávné studie společnosti Zebra 2024 Warehousing Vision Study, již odpovědní pracovníci v IT a v provozu rozhodují o modernizaci svých skladů a platforem WMS. Průzkum napovídá, že 54 procent zkoumaných organizací plánuje do roku 2024 zavézt plnohodnotné systémy pro správu WMS se systémem mobilních pracovníků. FulfillmentEdge integruje stávající data WMS v reálném čase s informacemi o aktuální poloze, což poskytuje přehled o umístění pracovníků, inventáři a manipulační technice. Řešení poté vyhodnotí informace a vytvoří aktualizované pracovní postupy. Tyto pokyny pak předá elektronicky například s využitím vizualizované navigace umístění další položky a její fotografie, aby byla zajištěna přesnost vychystání. Nyní může jeden pracovník současně vychystávat více zakázek, což podnikům umožňuje dramaticky zrychlit dobu plnění objednávek a zvýšit produktivitu pracovníků až o 24 procent.

Ze studie společnosti Zebra 2024 Warehousing Vision Study, také vyplynulo, že 62 procent dotázaných firem plánuje přidat či přejít na nositelné počítače, jako jsou chytré hodinky, brýle či zařízení upevněná na bocích. První lehký náhlavní displej určený pro podniky uvolňuje ruce a umožňuje směrování. Je tedy ideální pro pracovní postupy s řízenou akcí, zvyšuje pracovní efektivitu a přesnost pomocí zobrazování souvisejících informací jako je umístění a rozvržení regálu, počet kusů, zbývající položky a třídění zásobníků, v zorném poli každého pracovníka.

Odolný, monokulární náhlavní displej HD4000 je volitelným příslušenstvím pro vybrané mobilní počítače schopné provozovat řešení FulfillmentEdge. Připojuje se přes USB a poskytuje celodenní výdrž a zvýšenou produktivitu pracovníkům ve skladu, výrobě a terénu, kteří mohou těžit z hands-free a řízených pracovních postupů.

Společnost Zebra také představila robustní, prstenový skener RS5100 Bluetooth®, který zvyšuje produktivitu pracovníků, tím, že zaměstnancům ponechává volné ruce pro správu inventáře, sběr, balení a třídění a mají tak vyšší produktivitu. Nejmenší a nejlehčí prstenový skener Zebra nabízí dlouhou životnost baterie a celodenní komfort díky jednostranné i dvojité spoušti dovolující pracovat s rukavicemi či bez nich. Skener také podporuje NFC „párovatelné jedním kliknutím” s většinou zařízení podnikové třídy s Bluetooth od Zebry a nabízí vysoce výkonné všesměrové skenování 1D / 2D pro maximalizaci produktivity pracovníků.

Napsat komentář