Nová generace 2D skenerů pro maloobchody, zdravotnictví a výrobce elektroniky

2D skener

Zebra Technologies představila novou řadu 2D ručních skenerů určených pro maloobchod, zdravotnictví a výrobu elektroniky. Nová série střední třídy DS4600 je určena pro skenovací aplikace na zvyšování produktivity

Řada DS4600 pro maloobchody urychluje transakce u pokladen (POS) a umožňuje tak rychlé odbavení zákazníků, deaktivuje bezpečnostní prvky EAS a slouží také jako skener dokumentů.

Řada DS4600 pro zdravotnictví je vyrobena ze speciálního odolného plastu, který odolá drsným čistícím prostředkům a může být používána v nemocnicích pro různé účely.

Řada DS4600 pro výrobu elektroniky zlepšuje produktivitu pracovníků a kontrolu kvality.

Řada DS4600 pro maloobchod má ideální použití u pokladen a zákaznické aplikace jako mobilní kupony, věrnostní programy, ověřování dokladů při prokazování věku, sledování vráceného zboží či v aplikacích pro kreditní karty. Nová řada 2D skenerů také zahrnuje modely, které lze použít pro správu léčiv, sledování vzorků, příjem pacientů, aplikace identifikace a ověřování v nemocnicích a ambulantních zařízeních, kde zvyšují efektivitu pracovního postupu a zlepšují zkušenosti pacientů. V prostředí výroby elektroniky dokáže řada DS4600 číst prakticky všechny druhy značek a čárových kódů od malých, zhuštěných kódů na plastových a kovových dílčích součástkách leptaných laserem po inkoustové značky, chemický lept, inkoustové formy a termální sprej.

Všechny modely řady DS4600 jsou k dispozici se sadou nástrojů DataCapture DNA pro produktivitu, vývoj aplikací a viditelnost, které zjednodušují integraci, nasazení a správu zařízení Zebra, snižují celkové náklady spojené s vlastnictvím a maximalizují produktivitu pracovníků.

Napsat komentář