Nevídaná umělecká díla vytvořená v softwaru CorelDRAW

CorelDRAW 2019 Roy Monster

Společnost Corel vyhlásila vítěze mezinárodní soutěže grafických návrhů CorelDRAW 2019. Soutěž vzdává hold talentu, schopnostem a technikám návrhářů v grafickém programu CorelDRAW po celém světě a symbolicky zrcadlí širokou škálu projektů, které uživatelé softwaru vytváří každý den.

Corel contestVítězné návrhy byly vybrány z příspěvků vytvořených v sadě CorelDRAW Graphics Suite 2019 nebo CorelDRAW Technical Suite 2019. Hlavní cenu získal Rogelio Hernandez (Roy Monster) za ilustraci „Angel of Fire“.

„Jménem celého týmu Corel bych rád pogratuloval našim vítězům a poděkoval všem účastníkům soutěže,“ říká John Falsetto, ředitel oddělení správy produktů CorelDRAW a produktivity. „Byli jsme skutečně ohromeni všemi úžasnými příspěvky a výběr vítězů z této pozoruhodné sbírky rozhodně nebyl snadný. Mezinárodní soutěž grafických návrhů CorelDRAW nám opět poskytla globální platformu k předvedení neuvěřitelného talentu našich uživatelů.“

Vítězná díla Mezinárodní soutěže grafických návrhů CorelDRAW 2019

Mezinárodní soutěž grafických návrhů CorelDRAW 2019 se zaměřuje na díla vytvořená v aplikacích CorelDRAW, Corel DESIGNER™ a Corel PHOTO-PAINT™ napříč různými odvětvími a návrhářskými disciplínami. Vítěz hlavní ceny a vítězové prvních cen v jednotlivých kategoriích jsou následující:

  • Vítěz hlavní ceny a první ceny v kategorii Grafika a ilustrace: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Mexiko
  • Vítěz kategorie Branding a marketing: Irfan Taufik, Indonésie
  • Vítěz kategorie Reklamní tabule a polepy vozidel: Joseph Diaz, Spojené státy
  • Vítěz kategorie Oblečení a textil: Marthin Anthony Millado, Filipíny
  • Vítěz kategorie Student: Ahmad Zahraturrafiq, Indonésie
  • Vítěz kategorie Rychlé kreslení: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Mexiko

Pro zobrazení galerie vítězných návrhů a další informace o mezinárodní soutěži grafických návrhů CorelDRAW 2019, včetně kompletních pravidel a podrobností o jednotlivých oceněních, navštivte web www.coreldraw.com/design-contest.

Napsat komentář