Nemocnice ČR 2019

nemocnice roku 2019

HCIOd 1.2.2019 do 31.8.2019 mají občané České republiky opět možnost hodnotit české nemocnice a zdravotní pojišťovny prostřednictvím speciálního anonymního dotazníku. Hlasovat je možné pomocí tištěných dotazníků, které občané naleznou ve své nejbližší nemocnici, její čekárně či recepci, nebo prostřednictvím elektronického dotazníku na internetových stránkách www.nejlepsi-nemocnice.cz.

V roce 2019 HealthCare Institute, o.p.s. realizuje již 14. ročník celostátního průzkumu bezpečnosti a spokojenosti hospitalizovaných pacientů, ambulantních pacientů a zaměstnanců nemocnic – Nejlepší nemocnice ČR 2019 (v roce 2018 se celostátního průzkumu zúčastnilo téměř 61 tis. hospitalizovaných pacientů, téměř 42 tis. ambulantních pacientů a přes 6 tis. zaměstnanců českých nemocnic) a 5. ročník celostátního průzkumu Zdravotní pojišťovna roku 2019. Cílem průzkumů je postupné zlepšování kvality zdravotních služeb a péče v českých nemocnicích a zdravotních pojišťovnách směrem k potřebám pacientů.

Na základě výsledků bude vytvořen žebříček nemocnic, který ukazuje nejlépe hodnocené nemocnice a motivuje jejich zaměstnance k dalšímu zlepšování služeb jejich klientů (pacientů) a také žebříček nejlépe hodnocených zdravotních pojišťoven očima jejich pojištěnců.

Napsat komentář