Mobilní počítač pro výrobu, maloobchod a řízení skladového hospodářství

Mobilní počítač MC3300

Nový produkt určený výrobcům i maloobchodníkům usnadňuje práci při správě skladového hospodářství.

Mobilní počítač MC3300Mobilní počítač MC3300 disponuje řadou praktických řešení, kterými jsou například držák ve tvaru pistole, otočná skenovací hlavice umožňující boční skenování kódů přímo z vysokozdvižného vozíku či možnost přímého skenování pod úhlem 0 až 45 stupňů. To vše s ohledem na maximální ergonomičnost a praktičnost použití.

Počítač dokáže skenovat 1D/2D čárové kódy v libovolných podmínkách. Pomáhá zvýšit rychlost skenování a přesnost a současně zvyšuje produktivitu pracovníků, kteří mají na starosti správu skladů a sledování pohybu zboží uvnitř logistického řetězce. Je lehký, ale přitom velmi odolný. Počítač je vybaven klávesnicí, dotykovým displejem a využívá technologii Android.

V souvislosti s Android řešením nabízí Zebra Technologies službu Mobility DNA, která napomáhá jednoduchému nastavení zařízení, jeho aktualizaci, ale také snadnému přechodu z předchozího Windows řešení právě na platformu Androidu.

Kvůli neustále se měnícímu prostředí ve skladech je pro zaměstnance těžké rychle se zorientovat a naučit se všem logistickým procesům. Model MC3300 dokáže práci usnadnit, protože díky Wi-Fi připojení, funkci push-to-talk a dlouhé výdrži baterie velmi snadno a rychle propojuje pracovní týmy.

Spolu s dotykovým počítačem MC3300 byl představen také ultrarobustní počítač VC80x, který se upevňuje přímo na manipulační vozíky. Počítač se vyznačuje odolností proti prachu a vodě. Lze s ním pracovat dokonce v mrazírnách, protože díky preciznímu snímači a technologii zahřívání zabraňuje kondenzaci a citlivý dotykový monitor umožňuje ovládání aplikací i v rukavicích. Počítač je snadno propojitelný s dalšími produkty společnosti Zebra Technologies, tedy i s modelem MC3300.

-LiM

Napsat komentář