Marketing ve společnosti DNS vede Tomáš Prejda

Společnost DNS, jeden z nejvýznamnějších IT distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu, posiluje své marketingové a obchodní aktivity. Novým marketingovým manažerem se od srpna stal Tomáš Prejda, jehož cílem bude rozvíjet značku, zastřešit komunikaci a podporovat obchodní aktivity divizí.

„V DNS vidím příležitost využít předního postavení na trhu IT distribuce, zviditelnit přidanou hodnotu našich služeb pro naše výrobce a obchodní partnery, a být prospěšný IT komunitě. Zároveň mě láká šíře a různorodost produktového portfolia a poskytovaných služeb včetně těch marketingových,“ uvedl Tomáš Prejda, který během deseti let v profesních službách a IT působil mimo jiné ve společnostech Deloitte, Ness a Iconity, člena data management skupiny Simplity.

Do budoucna bude marketing více podporovat i strategické projekty, mj. partnerský program pro malé a středně velké firmy nabízející produkty a služby napříč portfoliem DNS. A zároveň projekty v oblasti automatizace a digitalizace pro ještě kvalitnější zákaznický servis. Tomáš Prejda bude součástí pracovního týmu pro komunikaci na úrovni eD Invest Group.

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy