Konference: Zákazník 2030

Konference Zákazník 2030

Třetí ročník konference Zákazník 2030, která se koná 21. 3. 2019 v kině Atlas v Praze ukáže, jak se měnit spolu se zákazníky. Svět se mění a my s ním. Neplatí už nadále zavedené postupy, digitalizace hýbe světem, zákazníkům možná přestáváme rozumět.

Kam tedy zákaznické chování směřuje? Co a jak formuje naše vztahy se zákazníky a co vlastně dnes zákazníci chtějí? Jak si je udržet a získávat nové? Jací jsou zákazníci generace Y a Z? Proč jim nerozumíme? Stále platí „Náš zákazník – náš pán“, nebo jde jen o přežitý citát? Může existovat se zákazníky partnerství? Zákazníci už nechtějí jen službu, chtějí zážitek! Ale jaký zážitek? Jeden klik nebo nadstandardní osobní službu? Jsou za ni ochotni zaplatit? Je zaměstnanec stejně důležitý jako zákazník? To je jen část otázek, která pálí ty, kteří pracují se zákazníky – a tato konference se na tyto (i další) otázky pokusí odpovědět.

Z minulých dvou ročníků konference už víme, že zákazníci chtějí konzistentní komunikaci, rychlost, zábavu, propojení světů pracovních a osobních, živých a digitálních. Jsou stále náročnější na rychlost, kvalitu i servis, méně telefonují a více „lajkují“, hodnotí vše a pořád, nemají potřebu vše vlastnit, mají hodně koníčků a chtějí pracovat flexibilně, důraz kladou na společenskou odpovědnost firem a očekávají zážitek!

Na toto již reaguje byznys dnes, objevuje se nový fenomén reputační management, roste sdílená ekonomika, online i offline svět se propojují stále více. Do budoucna se očekává, že kamenné obchody se stanou showroomy a testovacími místy pro e-shopy. Firmy vyprávějí svůj příběh, který přesahuje značku i produkt a má v něm své místo zákazník i zaměstnanec.

Přijďte tedy spolu s předními odborníky a nejúspěšnějšími lidmi v jejich oborech hledat odpovědi na klíčové otázky provázející každý byznys. Kam směřuje zákaznické chování? Jak se mění zákazníci, jejich chování, potřeby, očekávání a jak na tyto změny reagovat?

Čeká na vás dvanáct řečníků z technologických firem, inovativních start-upů, vzdělávacích a komunikačních agentur, výzkumu trhu, automobilového a leteckého průmyslu, zdravotnictví a hospitality byznysu nabídne zajímavý mix pohledů na blízkou budoucnost. Podělí se s vámi o nejnovější trendy a inovace v zákaznickém přístupu, komunikaci, customer service, v zaměstnanecké a zákaznické zkušenosti v době digitalizace, umělé inteligence a robotizace.

Konference je především určena pro všechny, kteří pracují se zákazníky, externími i interními – pro manažery, HR pracovníky, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, pro všechny, kteří chtějí více porozumět byznysu, pochopit věci v souvislostech a inspirovat se.

Napsat komentář