Konference FUTURE SUMMIT opět propojí největší odborníky na marketing a sales

Future Summit#3

Již třetí ročník konference FUTURE SUMMIT, se uskuteční 13. října 2022, a to opět online. Tentokrát s podtitulem Top trendy v B2B a B2C marketingu a prodeji. 

Future sales logoFUTURE SALES organizuje třetí ročník úspěšné konference FUTURE SUMMIT, která má za cíl představit novinky a trendy nejen v B2B marketingu. Jak se posunout od tabulek v Excelu a obvolávání potenciálních klientů k automatizovanému sales a marketingovému procesu? Jaké nástroje pro takový proces použít?  Kdo vám pomůže s realizací takových změn? Je digitální obchod a marketing budoucností ve strategickém řízení firem?  Odpovědi na tyto otázky nabídne online událost, která se koná 13. října.

Na konferenci vystoupí celkem 9 speakerů, kteří se zaměří na 7 klíčových témat a trendů z nejrůznějších oblastí. Účastníci konference se mohou těšit na profesionály z oblasti sales a marketingu, vystoupí např. Katarína Horanská, Agency Account Strategist ve společnosti Google, Martin Skalický, Sales Consultant ve společnosti Imper, Martin Bazala, CEO společnosti Raynet, Josef Pokorný, Senior Business Analyst v CNC (Czech News Center) a další. Provázet programem bude Daniel Urminský, který nasbíral zkušenosti ve firmách a mezinárodních společnostech, jako je Dentsu, AVG nebo Avast. Za organizátory konference, Future Sales, vystoupí spoluzakladatelé Jan Kyselý a Jiří Jambor.

Program začne v 9 hodin přednáškou Kataríny Horanské. Následovat bude blok Czech News Center „Data-driven company: Jak ji v media housu budujeme a těžíme z toho v B2B?“ a před obědem proběhne ještě přednáška na téma „Value-added B2B marketing přes LinkedIn a další digitální kanály“. Odpolední program odstartuje Merkle, následovat budou prezentace společností Raynet, Pipedrive a Imper.

Jednodenní online konference FUTURE SUMMIT nabídne pestrý program, a navíc je pro posluchače již tradičně zdarma, stačí se registrovat.

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »