Jubilejní 25. ročník kongresu EASTLOG už v květnu

Jedním z nejsilnějších „průmyslů“ ve střední Evropě je logistika. Neobejde se bez ní skoro nic, kde je nutný pohyb „hmoty“. A logistika se pořád neobejde bez člověka. Řidiči, skladníci, plánovači, dispečeři, kurýři nebo pickeři tvoří páteř moderní společnosti. Logistiku a dodavatelské řetězce těžce zasáhla pandemie, a na kongresu EASTLOG 2022 si proto položíme otázku, jak předefinovala roli člověka. Změnila pandemie trvale způsob, jak člověk vykonává práci v logistice? Urychlila se automatizace, digitalizace a robotizace? Na jaké pozice směřují lidé, kterým vzal práci stroj nebo software? Co jsou nové potřebné kompetence v logistice? Jak přilákat nové řidiče a kurýry? Kterou práci v logistice lze a bude možné vykonávat trvale na dálku? Jak dlouho ještě potrvá majestát člověka v logistice? A skončí vůbec někdy?

Místo konání: O2 Universum, Praha

Datum: 12. – 13. 5. 2022

Registrace: https://www.eastlog.cz/registrace/

Hlavní téma 25. ročníku: Homo Logisticus

Další témata kongresu:

Digitalizace, robotizace

​​​​​​​Po pandemii bude tlak na technologické inovace pokračovat na plné obrátky. Budoucnost zkrátka patří digitalizaci a robotizaci ve výrobě i v logistice. Jak rychlý bude tento přerod a zůstane na jeho konci nějaké místo pro člověka?

Vzestup e-commerce

Pandemie učinila ze zákazníka, jenž celá léta tlačil vozík kamenným obchodem, „přes noc“ sofistikovaného nakupujícího využívajícího tablet, srovnávače zboží, platební brány a změny v závozových systémech kurýrů. Jaké to přináší změny pro logistiku?

Zelená logistika

​​​​​​​Uvažování o zelené ekonomice, výrobě, logistice a společnosti je nelehké, plné tápání, nekritických pohledů i odmítání, vysokých nákladů a mnoha ztrát. Představuje zelená logistika nevyhnutelnou součást celého řešení?

Zdroj: EVENT WORLD NETWORK NEWS

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy